www.sudzibas.lv Uldis Ozols (Uldons TV) Krāpnieks, izmantotājs, bērnu pavedinātājs.

Uldis Ozols (Uldons TV) - Krāpnieks, izmantotājs, bērnu pavedinātājs.

Sveicināti, tikko pamanīju sūdzību par šo personu tāpēc nolēmu pats uzrakstīt savu pieredzi ar viņu!

Tātad man ir meita, viņa kādu laiku bija moderātore viņa youtube kanālos, kā arī abi bija faebook draugi un ik pa laikam apsprieda kaut ko Whatsapp, cik saprotu tas viss ir saistībā ar kanāla darbību, un kaut kad tika rīkotas satikšanās Rīgā, iedomājieties, 29 gadus vecs mužiks aicina manu 13 gadīgo meitu satikties kaut kur ārpus mājas. Kad ieraudzīju bildes kurās Uldis Ozols karās ap kaklu manai meitai vienkārši stingums nogāja caur sirdi. Atņēmu viņai telefonu un abi ar sievu palasījām Whatsapp sarakstes kuras sastāvēja no piedauzīgiem Ulda tekstiem, seksuāla rakstura sarunām un frāzēm. Tas ir vienkārši absurds, nezinu vai viņš ir pedofīls, bet ko tādu rakstīt nepilngadīgai meitenei nav pieņemami. Izrādās, ka meitas lielais telefona rēķins arī bija dēļ ziedojumiem Uldim, kā ari Uldis bija ticis pie meitas kontu parolēm, apvārdojis viņu, lai tiktu visur kur iespējams. Par laimi vēl nepsapēja savas seksuālās tieksmes apmierināt. Pretīgi metās no šādiem cilvēkiem.

Ceru, ka policija viņu paņems ciet. Turklāt, man interesē vai VID arī nav sava teikšana par šo peļņu kurā netiek apmaksāti nodokļi un ziedojumu vākšana kura netiek saskaņota ar attiecīgajām iestādēm. Krāpnieks visu priekšā izrādās, bet neviens neņem ciet.

J

A Aleks Brigzna 31.12.2016

Kapec, tu esi tads ? Kas raksta nepatiesas ,sudzibas ? Ja jau tu ta .aizkar nepatiesi cilveku ,tev var but, Lielas ,nepatiksanas

Y Yutuberis 31.12.2016

Ko rakstat nepatiesas sudzibas pec sudzibas izsklausas ka esi izvirtulis tu izgudrotaj

A Arturs Haritonovs 31.12.2016

Jūs cilveki ar kuru galu domajat? Pazistams youtubers zags un uzmaksies mazam meitenēm! Un par ziedomojumiem - nevaig ziedot ja nevēlie s ja tu naudu esi noziedojis to vairs neatgusi! Labdarības strima saziedota nauda tiks pēc jauna gada nogada! Neticat šim heiterim!

G Guntars Driņķis 08.01.2017

ja kādsnoskatīsies youtubē ''Svarīgi!Noskatiest !''tad beigs ticēt tam heiteri es pazīstu ''FunFaceTV un viņi pazīst uldi ozolu

B Banāns TV 31.12.2016

Feiks! Uldons nav krāpnieks un viņš nevienā strīmā nav teicis lai obligati ziedo naudu. Uldi es par Tevi es domāju ka tas ir (Lauris TV)

Piekrītu.

J Jānis Juškevics 01.01.2017

es ar ta domaju

K Kristofers Dumpis 31.12.2016

cilvēki ju taču esat saspieduši galvu

R Raivis 31.12.2016

Meļi Uldis to nedaritu es viņu pazīstu mes esam draugi jo kas tur ir rakstīts ir melošana nav taisnība

C Cits skolnieks 01.01.2017

Kas tu Ulda dēls, ka tā ari galvot? Pierādījumi ir ka tā nav bijis? Drošvien nekad dzīvē neesi saticis

S ShooxyLV 01.01.2017

Šis raksts ir ļoti lieli meli... Tas kas šo uzrakstija var gaidīt ierakstītu vēstuli no policijas.

A andruha 01.01.2017

atvainojos ka iesaistos ,bet ko jūs te muldat, šis ko jūs te esat uzrakstijuši par uldi nav patiesa informācija, vienreiz domajat ar galvu , viņam vismaz ir normāla dzīve nekā jums kas māk tikai heitot.
Un ja kas šo adresi vajadzetu bloķēt.

R Renārs F... 01.01.2017

Nu drīzāk tam kas šo visu izveidoja tam ar galvu kaut kas nav kārtībā

K Kitijaa16 01.01.2017

Nu kur šim visam ir loģika ???????? man par rakstu nāk smiekli tik bezsakarīga un nepatiess????????????????????????
Mazais bērns tev nav ko darīt vai no mammas pa pakļu dabūji un tagad savas dusmas izliec šeit????????

J Jānis01 01.01.2017

Piekrītu kautkāds ja labi 13 gadnieks iz;iekas pa pieaugušo jo viņam fcking SKAUŽ

♥anrijs Paplovskis♥ 01.01.2017

Jūs vispar domajat ar galvu? Real Uldis ir normals čalis. Kas šo izveidoja, ir kautkads sīkais, jo real viņam/ai skaužs ko viņš dara. Jā labi Uldis tur pasaka tos vardus "dārgumiņi, u.t.t. Cilvēki domajat ar galvu ko rakstat. Sākuma paskaties dzivē kāds viņš ir.

C Cits skolnieks 01.01.2017

Neesmu te nekādā veidā iesaistīts, bet redzot šo video http://www.dailymotion.com/picheks (1. lapā atrodams, nav mans)
(zinu ka ir samontēts, bet lietas ko viņš teica un darija, gan nav), man uzreiz radās iespaids par to kāds viņš dzīvē.

K Kristiāns Ozols 01.01.2017

tiem kas viņu heito jums var nopietnas nepatikšanas sanākt ja Uldis jūs iesūdzēt tiesa tad jo katram datoram ir sava ap adrese ar kuru policija jūs var atrast tāpēc padomājat pirms ko darāt.

C Cits skolnieks 01.01.2017

ip nevis ap adrese, un to var biegli nomainīt tākā poličiem nāksies pacensties

S skyfail 01.01.2017

Heiteri vienkārši svīst un grib ticēt tam,kam grib ticēt, nevis tam ,kam najag ticēt, lai apvārdotu mazus bērnus tas tik tiešām izdevās,bet lai apvārdotu normāli domājošus cilvēkus tev nekas nesanāca, Lauri pats vainīgs,ka ziedoji , zidojumi nav vecmāmiņas kuņģis...

E Evelīna Kalniņa 01.01.2017

Pateiksu Uldis nav tads cilveks
Beidziet melot tas cilvaks nav.
Paradied kur ir pieradijumi par so te cilveku ka to kakla kersanos pieradijums vajag liecie miera so te cilveku vai jums bus pasiem lielas nepatiksanas ar policiju jo jus nepatiesi vainojiet cilveku kur to nav darijis paradiet bildes un tad vajag runat talak.

J Jānis01 01.01.2017

Piekrītu un kāda jēga no tā tiem 'bērniem.

J Jaunietis112 01.01.2017

Uldis tiešām ir bērnu izspiedējs - dzīvo tikai uz tā, ko viņam mazi bērni neapzinoties saziedo. Viss uzsvars strīmos tiek likts tikai un vienīgi uz ziedošanu, ziedotāji tiek iecelti "dieva" kārtā, kas mazos bērnus mudina ziedot vēl un vēl. Vai pieaugušajam vīrietim Uldonam pašam nav kauns šādā veidā "izspiest" no bērniem naudu? Protams, viņš attaisnojās, sakot, ka ir tikai strīmeris, un, ka visiem citiem tikai skaužot par to, ka viņam ziedo... Kauns!

I Izglītots 01.01.2017

Tas kurš šo raksta,es tev silti iesaku labāk izdzēs šito rakstu,turklāt kur tev ir pierādījumi? Un par tiem ziedojumiem.Ja tu ziedo tad Tu ziedo,Tu raksti paroli un skaitu cik vēlies pārskaitīt.Un ja tu to visu izpildi un uzspied pārskaities pogu tad Tu vari samierināties ar to kad Tu pārskaiti atiecīgo summu.

I Izglītots 01.01.2017

Nu vecīt,Tev policija stāv priekšā.būs nepatikšanas 158 pants īsti neatceros,bet vienalga Nepateisa goda aizkavēšana.

S str0yer 01.01.2017

nepatiesa goda aizkavēšana. :D :D :D, aizej izgulies mazais

K Kristaps 01.01.2017

Ko Tu vari muldēt? Un kā nav kauna ko tik pretīgu uzrakstīt, vīrieti nosaukt par pedofīlu ir viss riebīgākais ko var kāds pateikt. Šādi apmelojumi ir tik ļauni, ceru, ka izdzēsīsi pats šo sūdzību vai arī tad iesaku Uldim vērsties poilicijā.

K Kristaps Neimanis 01.01.2017

Tatad palasiju so sudzibu un pamaniju vienu lietu. Totali melosana. Lab vinam cik jus minejat 29 gadi un vins uzbruk 13 gadigajai??? Wtf kur tev prats calit kad rakstiji Sadus puflu! Varu pabridinat kad ar ip un id var isekot tavu vietu kur rakstiji so bulshitt. Un ja tev nav pat 18++++ tad tavi vecaki vares smuki un skaisti samaksast sodu par so. Nodokli kura tu apsi esi iznacis ko???? Paypal vienmer pats panem savus nodoklus. Plus no Paypal un kontu ari nem mazinu nodokli kuru mes pat nepamanam. Bet te jau bus tev Kriminala lieta un pamatigi calit. Varu tev garantet ja tev 18 gadi ++ ir tad tev ir gatantets virs 2 gadu cietums un 1-5gadi psihene arsteties ar smadzenu sunam. Nevaru teikt kas te rakstija skukis vai puiselis man pasam ir gruti pateikt to. Bet Uldons nekad nekad nekad nepateiks launu par cilveku. Ja tu nosuti kadam naudu un uzdavini to tad tu atpakal to nedabusi. Tiesi ta patas ka uz dzimsanas dienu. Tu uzdavini vinam 200eiro tad atpakal tos 200eiro nedabusi tieis ta patas ka ar ziedojumiem. Ja tev kaut kas nepatik pagriezies un ej. Vairak es nekomentesu par sadu berniskigu rakstu!

Y Yo 01.01.2017

Ceru pēc šīš visas nomelnošanas, šīs visas jezgas izgudrotājs dabūs tagad atpakaļ pēc pilnas programmas