www.sudzibas.lv Uldis Maniks Nepatīkama persona

Uldis Maniks - Nepatīkama persona

Ļoti nepatīkams tips. Skatoties ltv1 spēli 25.01.2021. Gada vip jeb veiksme intuīcija prāts raidījumu, kategoriski un nesmuki izsakās par ārzemniekiem, uzsverot un tikai atbalstot savus letiņus. Aizej uz brīvdabas muzeju, tur visas mājas no dēļiem, kā letiņiem pienākas. Kā arī pabraukā biežāk pa Austrāliju, redzēsi daudz skaistāku valsti, dabu un dzīvniekus. Atradies letiņu aizstāvis. Šauri domājošs un izteikti stūrgalvīgs dalībnieks. Tipisks latvietis.

Papildināts Bez vārda vārds 19.06.2022

nav brīnums, ka finālā netika.

J Jānis Adijāns 20.06.2022

Kur ir problēma? Es arī par saviem letiņiem. Varbūt brauc pavisam uz Austrāliju ja reiz tur ir tik skaisti un labi - tad būs iespēja arī nesatikties ar cilvķiem, kas atbilsta letiņus.

B Bez vārda vārds 20.06.2022

aizver muti. kalpam kalpa dziesma.

RAMONA👀 21.06.2022

Izskatās, ka te kādam vajadzētu nevis uz Austrāliju braukt, bet gan uz Tvaika ielu...
Uldi, malacis.