LV RU

AtrisinātaUldis Ādminis - Policija meklē

Uldis Ādminis :’’smalkais krāpnieks’’, ko meklē policija ; ~~40 g.v.; vidējas miesasbūves, ~~178 cm; mati īsi, ne pārāk biezi, nedaudz viļņojas, ikdienā nēsā brilles, seja apaļa, ģērbšanās stils –klasisks un biznesam atbilstošs.

Zolīda paskata kungs ap ~~40 g., viešs uzticību un pārliecību par savām spējām.Piedāvā grāmatvedības un citus finanšu pakalpojumus, piem.biznesa plāna, ES projektu izstrādi utt...Apgalvos, ka visu var nokārtot un ir plaši kontakti, tā varbūt arī bija, bet vēl viņam ir kāda atkarība...
Un viņš var savākt naudu, atbrīvot Jūs no visas biroja tehnikas, no visa kas nedaudz vērtīgs un nav ‘’piesiets’’ un pazust. Cik ir izdevies uzzināt, viņš šādi darbojas jau ilgstoši un ir ‘’aptīrījis’’ vairākas iestādes, kurās skaitījās, ka strādā vai konsultē...
Var tik pabrīnīties, cik mēs vēl izpalīdzīgi un lētticīgi.Bet vienīgi priecē, ka mēs tādi daudzi...
Tā ka sargiet paši sevi, diezvai policija viņu tik ātri noķers.
Ja ir info –rakstiet.!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 27.02.2017

Uldis Ādminis vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

1

Komentāri (17)

č Čoms 18.04.2011

Tas taču ir apsveicami, ka lohus atbrīvo no liekas naudas.

* ****** 18.04.2011

kapēc lohus?

č Čoms 18.04.2011

Tas, ka atļaujas aptīrīt uz līdzenas vietas, liecina, ka ir lohi.Vajag taču domāt ar galvu, pa šiem 20 gadiem ja vēl neesat iemācījušies atšķirt normājus darījumus no šuleriem, paši esat vainīgi.

* ****** 18.04.2011

Tāpēc jau viņš ir zaglis, lai prastu aptīt ap pirkstu.Viņam tāds bizness.Cilvēks, kas pats nezog, lielākoties nespēj atpazīt zagli.

č Čoms 18.04.2011

Nestāsti pasakas, es zaglis neesmu, bet lohotronus pazīstu pa lielu gabalu.Tas ir nožēlojami, ka cilvēki meklē palīdzību pie visādiem brīnumdarītājiem un laimes lāčiem.

* ****** 18.04.2011

Neko nezinu par brīnumdarītājiem un laimes lāčiem, bet ar zagļiem darbavietās ir nācies sastapties.Protams, ka viņus ātri atmasko, bet tā vienkārši paskatīties un pateikt kurš zaglis, kurš ne ir grūti.Tas nav tik vienkārši, kā ar parastu lohotronu.

č Čoms 18.04.2011

Ja tu tos uzskati par zagļiem, tad tu īstus zagļus neesi radzējusi.Tie tavējie ir tikai sīki fenderētāji, kuriem vēl no sociekārtas laikiem saglabājies nosacījuma instinkts-nemt visu, kas nav piesiets, tanī skaitā darba devēja mantu.Kādreiz, kad viss piederēja valstij, ta bija itin atbalstāms pasākums, jo cilvēki it kā strādāja, valsts it kā maksāja, bet lai izdzīvotu zaga visi.Tu tos laikus droši vien neatceries, vai varbūt tevis uz šīs pasaules nebija.

* ****** 18.04.2011

Gan jau biju.Kas attiecas uz īstiem zagļiem, tad dievs ir bijis žēlīgs un tuvumā tādi nav gadījušies.

č Čoms 18.04.2011

Vēlu veiksmi biznesā, un lai tie īstie mūk no tevis pa lielu gabalu!

* ****** 18.04.2011

Paldies par labiem vārdiem!Lai arī tev veicas un lai tu vienmēr gūtu virsroku pār nedraugiem!

1 1188 18.04.2011

man prieks, ka visiem ir viss skaidrs, sevišķi ''čomam''...
šeit gan runa neiet par klasisku zagli, bet gan par kādreiz augstas klases speciālistu un atkarību.
Šī informacija tika ielikta, jo daudz ''tautas '' un iestāžu zin šo cilveku -ir cietuši, bet nekur info tālāk nav nodevuši.
Vēlējāmies brīdināt reāli strādājošus cilvēkus, kas šad tad arī kļūdās...
Bet uz portālu spriedelētājiem šī informācija neattiecas, jo Jūs jau Uldi nesatiksiet...

č Čoms 18.04.2011

Paldies, bet kas par nedraugiem šoreiz tika domāti?

* ****** 18.04.2011

Mēs par to nesatikšanu tikai priecāsimies.Ar tiem nedraugiem es nedomāju neko konkrētu.

T To1188 18.04.2011

Tiešām Uldi nepazīstu, bet esmu savas dzīves laikā redzējis desmitiem dažādu tautību šīs profesijas pārstāvju, kuri daudzus ir apvārdojuši uz līdzenas vietas, un apkāsuši līdz pēdējam.

T To****** 18.04.2011

Tavs niks visu laiku ar sešam zvaigznēm tika rakstīts, vai kāda reizēm pazuda?

U uldisadminis 20.12.2012

Cilvēki, kas ievietoja šo informāciju, masveidā nelegāli nodarbina darbiniekus, lielos apmēros personu grupā izvairās no nodokļu nomaksas un nodarbojas ar naudas atmazgāšanu. Krimināli sodāmas darbības, kuru ierosināšanai pietiktu ar vienu iesniegumu. Un ko apstiprinātu vesela rinda ar lieciniekiem. Čaļiem norāvās kādi darījumi, tāpēc dotā informācija - falsificāta personīga atriebība, varbūt apmaksāta. Jo ļoti interesanta bija portāla administrācijas reakcija, kad mēģināju to apstrīdēt, vairāk informāciju saņemsiet, ja uzrakstīsiet uz [slēpt]@inbox.lv.

I Istais2 29.01.2018

Viņš vairs nav Uldis Adminis tagad ir Uldis Vilks apprecas un nomainīja uzvārdu
Bet no azartspēlēm un alkohola neatteicās visas nelaimes viņam no tās sērgas.
Uzmanieties ja satiksiet nekas nav mainījies.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes