www.sudzibas.lv Ulbrokas vidusskola. 7a klases skolēnu terorizēšana

Ulbrokas vidusskola. - 7a klases skolēnu terorizēšana

Iekārtoju savu meitu 7a klasē. Pēc paziņu rekomendācijas.Sākot no otrā septembra pret manu meitu un vēlvienu meiteni sākās īsts terors. Drēbju smērēšana ar kājām vicinā gar seju draudēšana ka izrēķināsies.Ar krēslu vaigandrīz iesit pa galvu.Skolotāja Sāka pieņemt mērus tikai tad kad otras meitenītes tētis vairs to nevarēja izturēt. Jautājums vai kāds vecāks vēl atsauksies par šo skolu.Jo tādas izdarības nevar tā atstāt. Mans E-pasts [slēpt]@inbox.lv.

A ananims 30.09.2010

mans dels saka ka tur daudzkas nav paties, viss pirms jaizrunajas ar meitenem.skolotaja tur ir loti laba un stingra pret audzinasanu.

J johans 30.09.2010

Ta nav isteniba ko te raksta pa 7a klasi ko te visis [slēpt]@

J Janka 30.09.2010

jus esat galiigi nojugushies vnk chigani latvieshus necies un tapec bez neka ielika sudziibu KAZLI [slēpt]@ un te vis ir meli KAZLI es speleju CS :)

J Janka 30.09.2010

es esmu pacans kas spele CS :) jus esat KALZI jo nemaz nav bijuši taja klasi KAZLI P.S. CS ruleee pardodu kartupeļa zupu

S slaviks 30.09.2010

Da bļ CS nav labs, bet inboxaa un miniclipā ir labākas spēlētis tu Jāni, bet Evelinčka

S slaviks 30.09.2010

Paldies par mīļo atsaucību jūs esat saziedojuši veselus 2 latus =] "piešķirsies 3 Lati" nezinu kā tas mīļais muļkis pievienoja 2 latus =].

Mīļie cilvēki palīdzat manai mazliet daunīgai māsai ziedojiet uz to pašu naudiņu, jo viņai mutē ir ielikts PEGS, bet nu palīdzat lūdzu ja nepalīdzēsiet tad jums jāpalīdz karoč sūtai lai manai māsai evelnčikai izņem ārā PEGU ! Un lai šai mīļajai klasei ir jauki un skolotāja paliek, jums būs pārsteigums. ar c4

A Anna 06.10.2010

Redz ka sudzibas autoram bija gan taisniba.Tie skoleni tur ir salasiti tadi padebilaki.Ko mēs te varam krāšņi apskatīt.Paši sevi pazemo ar tupumu.Jums tur debilo skola vai?

P patiesiba! 08.10.2010

Sadisti nav tie, kuri jau sešus gadus ir mācījušies kopā un ir spējuši sadzīvot, bet gan jaunatnācējas meitenes, kurām patīk noskatīties savu slimo sencīšu ārdīšanos pa skolu!

S Slaviks 09.10.2010

Sveiki NiGGass esmu atpakaļ ar jaunu piedāvājumu!
Pārdodu kapātus un susinātus cīsiņus 200 pussantīmi par pusgramu.! Gaidu atsauksmes no manas Evelenčikas

J Janka 14.03.2011

Anna ko tu vispār zini tu tik aizstāvi to autoru.Vatu saderēt ka tu esi viņam kāda paziņa tāpēc arī aizstāvi.Kur tik stulbas idejas ir ka bērnus jaapsaukā varbūt tā pati meitene ir vainīga.Tāpēc ka vina saviem vecākiem lielāko daļu stāsta nepatiesību un viņi tikai tam tic.Un tāpec tagad ir bērni jaapsaukā.Es nezinu kā var būti tik stulba ideja apsaukāt bērnus.Baidos vai paši tādi nēesat...

S saprams 20.10.2011

Jāsaka, ka Ulbrokas skola mak sevi slavēt.Ne par velti ir tikuši pie baseina, kuru arī īrē, tādad, bizness notiek!Māk kārtot lietas!
Bet, tas, kas attiecas skolā, par audzināšanu, tad, nu, esmu bijusi daudzkārt skolā, un teikšu, kāir!
Skolēni ir kustīgi, tas ir labi!Bet neuzvedīgi, bļaustās, runā tā, it kā, tie tiktu tā audzināti, jo rupjāk, jo labāk!
AR KĀJĀM SPERŠANA, APSAUKĀŠANOS, GRŪSTĪŠANOS, PĪPĒŠANA PAGRABSTĀVĀ, KORIDOROS, protams, slēpjoties, BET ATKAL BET!
Vai tad, ja es ieeju skolā 6 x gadā, tad skolotāji ir IKDIENU, un, neredz neko???
Ticu, ka jaunatnācēju lobīja, kā mācēja atsevišķi individi!Jaunatnācēja nevar uzreiz izrādīt niķus, vispirms ir jāiedzīvojas!
Lai skolas vadība un skolotāji, atzīst, cik lietas ir noklusētas par kaušanos skolēnu starpā![Pat līdz lūzumiem!!!