Ulbrokāda, SIA, Autocentrs - Par servisa darbu

Šī servisa darbinieki ir rupji, nerunā latviski, īpašnieks Eduards vispār mūžīgi ir piedzēries, turklāt sauc sevi par vienu no vislabākiem servisiem, bet kad es viņiem nodevu mašīnu uz 5 dienām, viņi to nesaremontēja, pusi detaļas nemaz nenomainīja, aizbildinoties, ka apdrošināšana ir pie vainas, turklāt nepabrīdināja mani par to laicīgi. Vissmieklīgāk bija novērot, kā četri veči maina vienu lampiņu ar ļoti nopietnu sejas izteiksmi, ha eksperti, smiekli nāk. Bet ja nopietni : ļoti nepatīkams serviss, galvenais, ka nepilda savas saistības un māna klientus. Cīņa ir tikai sākusies, ja kādam ir līdzīgs stāts lūdzu komentējiet. Nedrīkst pieļaut šādu attieksmi pret klientiem!!!

K

č ČangalsPleška 26.02.2011

Kakoj uzas! Na lati6skom s nim ne govorili! Ko6mar!

M Metāllūznis 26.02.2011

Pats bomzis būdams arī uz bomžiem domātu servisu aizbraucis grib pravas kačāt.

O Oļegs 26.02.2011

Tava kļūda bija, ka tu pie krieviem brauci. Krievi parasti ir rupji un neizglītoti. Padomā loģiski pats, vai kaut kāds imigrants, kurš pat divus vārdus latviski nejēdz pateikt, sapratīs kaut ko no auto uzbūves? Protams ka nē!
Krievi tā ir klīnika! Lamāties radītais nekad nespēs kaut ko remontēt.

č ČangalsPleška 26.02.2011

:) Kuda uz nam do lati6ej! :)

A ArtursPiražkovs 24.08.2011

Urlas paliek Urlas
Urlas ir visur

M mrraich 11.04.2012

Aizbraucu gaismas noregulēt. Gaidīju 40min. Noplēsa 5ls. Un tagad vakarā braucot - tālās kādas bija, tādas bija un tuvās vairs nevar pacelt zemāk vai augstāk.