UKT Risinajumi SIA - Krāpniecība

SIA UKT ,, Risinājumi" - neizmaksā algas laikā!
Sveiki! Rakstu šeit, lai brīdinātu nākamos strādāt gribētājus Ukt Risinājumos! Lūdzu neuzķeraties uz viņu sludinājumu, jo šeit
strādniekiem neizmaksā algas vispār, un ari tad kad tie iet prom no darba, dažiem izmaksa tikai daļu no algas. Kā pienāk solītās algas izmaksas datums (darba liguma līdz 25 – faktiski nekad) tad Sola citu datumu, vai izdomā ko citu, lai nesamaksātu algas.
Saka ka apdrošina ar visu darba nepieciešamo bet faktiski nevar nopirkt darba cimdus, un runa ir tikai par cimdiem, iedomājaties ka stradat instrumentus vispar nav, noma ari nevar ņemt.
Šīs firmas juridiskā adrese Aizkraukles nov. , Aizkraukle, jaunceltnes iela 4, lv-5101. Faktiski objekts Daugavpili un ari citur lr teritorija. Pilnīgs lohotrons.