www.sudzibas.lv UK Sistems Krāpšana un nekvalitatīvs darbs

UK Sistems - Krāpšana un nekvalitatīvs darbs

Ja vēlaties atrast projektētāju savai mājai, tad šī kompānija, UK SISTEMS, ar Armandu Pildu priekšgalā viennozīmīgi ir vissliktākā iespējamā izvēle, jo sliktāku būs grūti atrast. Viņš apsolīs darīt visu, ko jūs pasūtīsiet, bet pierunās uz daļēju samaksu skaidrā naudā (pielejot ausis par ietaupītu naudu abām pusēm), parakstot dubultu līgumu, bet vēlāk neparakstīs, ka ir jebko saņēmis un šantažēs, neparakstot dokumentus, un par katru turpmāko sīkumu spiedīs maksāt un maksāt milzu summas. Otrkārt - pasūtījām pilnu projektu, arī cena ir par pilnu projektu, bet Pilds uztaisīja tikai ieceri, taču uzstāj uz visu samaksu. Mūsu gadījumā (renovācija) viss projekts ir izdomāts viņa galvā bez uzklausīšanas par vēlmēm un bez klātbūtnes, ar kļūdainiem mērījumiem un ar parakstiem no speciālistiem, kuri māju nav pat redzējuši no iekšpuses - viņaprāt galvenais mums ir būvatļauja nevis pilns projekts, par kuru samaksājām. Turklāt pie visa klāt - mums būtu jābūt viņam pateicīgiem par šo "pakalpojumu", kurš ir nulles vērtībā, jo viņš neinformēja, ka šim objektam būs vajadzīga autoruzraudzība, par kuru ir jāslēdz jauns līgums un par kuru samaksu, protams, šī persona pieprasa 4x augstāku, nekā šāda izmēra objektam apkārtnē ir vidējā. Jāpiebilst, ka viņam nav nekādu sertifikātu un izglītības, ko diemžēl nepārbaudījām, jo neienāca pat prātā, ka arhitektūras firmā projektu varētu taisīt kāds bez izglītības, saņemot kāda cita arhitekta parakstu zem šī nekvalitatīvā veidojuma. Ar sevi viņš iepazīstina kā ar arhitektu. Ja jūs tomēr izvēlaties viņa pakalpojumus, pārbaudiet līgumu pie jurista, jo tas ir par labu tikai īpašniekam Armandam Pildam. Ņemiet vērā to, ka viņam ir milzīgs nodokļu parāds un viņš spiedīs uz samaksu skaidrā naudā un neoficiāli. Pievērsiet uzmanību arī konsekvencēm laikā neizdarīta darba gadījumā. Mūsu gadījumā rezultāts ir zaudēts pusotrs gads un nauda, un risinājums ir tikai tiesvedība. Esiet ļoti uzmanīgi ar šo krāpnieku!