www.sudzibas.lv Uhh Design Slikts serviss

Uhh Design - Slikts serviss

Uhh design
Tātad īsumā par šo plašā profila uzņēmumu
ja jums ir svarīgi savi nervi un laiks, kategoriski neiesaku nevienam griesties pie šī uzņēmuma!
Sākotnējie termiņi tiek solīti vieni, tiklīdz ir veikts avansa maksājums, piegādes termiņš pieaug nepamatoti uz vairākiem mēnešiem. Komunikācija un klientu apkalpošana zem katras kritikas, tukši solījumi un telefona necelšana no uhh design vadības puses, būs tas ko jūs saņemsiet!

Tie kas lasa šo ziņojumu, pirms veicat jebkādas darbības ar šo uzņēmumu tiešām izvērtējat vai jums tas ir nepieciešams un lūdzu ņemiet vērā ka ši nav nekāda anti reklāma no konkurentu puses, bet gan realitāte ar ko klients vēršoties pie uhh design saskarās.

K

J JayKay 02.08.2022

Man bija diezgan līdzīgi - ja Kaspars no UhhDesign kaut ko pasaka, piemēram, ka atzvanīs - gaidi vien, neatzvanīs. Nekādā gadījumā neisaku veikt pilnu maksājumu! Un arī par uzstādīšanu jeb darbu jāmaksā tikai pēc padarītā, citādi viss tas tiks novilkts, atlikts un/vai slikti uzstādīts. Turklāt ar dažiem produktiem ir tā, ka Uhh design ir vienīgie izplatītāji - kas nozīmē to, ka alternatīvu produktam nav - piemēram, ja darbs ir pusdarīts vai puse ir izdarīta, tad nebūs tā, ka būs iespēja kaut kur citur vērsties. To arī firma izmanto.