www.sudzibas.lv Uhh Design Klauniska apkalpošana

Uhh Design - Klauniska apkalpošana

Uzstādīja man karoga mastu. Diemžēl pusotra gada laikā saplīsa aukla ar ko paceļ karogu. Uzrakstīju vēstuli, lai nāk nomaina, piekritu pat, ka nav pēc garantijas, vienojāmies par cenu un tad viņi pazuda, neatbild uz e-pastiem vairs. Sazvanīju viņus 3 reizes, vienmēr sola atzvanīt, nekad neatzvana. Kopumā atstāj iespaidu kā pilnīgs klaunu kantoris. Ja negribat lieki tērēt savu enerģiju, tad izvairieties no viņiem. [slēpt]@me.com

G

C Cietusī 18.07.2014

viņu attieksme pret klientiem tiešām ir briemīga. Pasūtījumus netaisa termiņos, bet apmaksu gan ņem 100% priekšapmaksu. Un vēl runā ar klientiem ļoti nelaipni.

BondsBonds 18.07.2014

Ha ha! Nopietni? Domā viņiem darbinieki rindā stāv, lai braukut pie tevis nomainīt auklu? WTF? Tvaika ielā izlaidums?

G gkirstei 30.09.2014

Nezinu, kur stāv viņu darbinieki, bet runa nav par auklu, bet par čakarēšanu. 50eur varbūt arī nav ļoti daudz, bet cita firma atbrauca un 20min visu nomainīja.

J Jānis 07.10.2016

Piekrītu!
Apkalpošana patiešām ir nelaipna. Sola atzvanīt, atsūtīt uz e-pastu piedāvājumu - netiek izdarīts solītajā laikā. Un, kad tiek viņiem zvanīts, tad tik sola jā, jā, ka visu atsūtīs un tā arī nekas netiek atsūtīts solītajā laikā, nerunājot, ka pat solītajā dienā neatsūta.
Tiešām klaunisks kantoris.
Pēdējos gados tika veikti vairāki pasūtījumu, bet turpmāk ar viņiem diemžēl vairs nesadarbošos un neieteikšu arī citiem. Ir desmitiem citu šādu reklāmas apdrukas kantoru un dēļ lielās konkurences noteikti ir kāds, kas prot apkalpot laipni, kvalitatīvi, pildot solīto.

A Andrey977 19.12.2016

Klaunisks kantoris. Šausmiga apkalpošana!

K Klienta atsauksme 28.03.2020

Pasūtījumus veic ar lielu aizkavēšanos, servisa pakalpojumi arī ar lielu aizkavēšanos. Bezatbildība un nespēja organizēt kvalitatīvus pakalpojumus, tas ir Uhh Design devīze.

J JayKay 02.08.2022

Man bija diezgan līdzīgi - ja Kaspars no UhhDesign kaut ko pasaka, piemēram, ka atzvanīs - gaidi vien, neatzvanīs. Nekādā gadījumā neisaku veikt pilnu maksājumu! Un arī par uzstādīšanu jeb darbu jāmaksā tikai pēc padarītā, citādi viss tas tiks novilkts, atlikts un/vai slikti uzstādīts. Turklāt ar dažiem produktiem ir tā, ka Uhh design ir vienīgie izplatītāji - kas nozīmē to, ka alternatīvu produktam nav - piemēram, ja darbs ir pusdarīts vai puse ir izdarīta, tad nebūs tā, ka būs iespēja kaut kur citur vērsties. To arī firma izmantos