www.sudzibas.lv UGG Feiki vai oriģinālie?

UGG - Feiki vai oriģinālie?

Sveiki! Apskaidrojiet mani, kas zin par UGG zābakiem? Ir oriģinālie, oriģinālajā australianugg lapā, ir līdzīga lapa, skaistumam.lv arī ugg, cenas atšķirās, un LOGO UGG vēlvairāk atšķiras? Kas tas ir? Kur oriģinālie, kur feiki? un man 2draudzenes nopirka ugg, viena īstos ugglapā par 140.Ls, otra ķinas 65.ls ugg, un ko domājiet, atšķirības nekādas, tikai iekšpusē rakstīt made in china, otriem made in australia.

N notforyou 30.09.2010

Kvalitātes ziņā atšķirsies..

A anna 30.09.2010

man vairāk interesē tā ugg Logo zīme, oriģinālā ugglapā, un ko piedāvā skaistumam.lv lapā tiem ugg, atšķiras LOGO zīmes...Kapēc???

J Janis. 30.09.2010

Ugg istie bus tikai un vienigi no australijas, bet Anglija ir cienjaa tie zabaki, tapec skaties ari UK lapas!

A anna 30.09.2010

Man jau cits info, ka izrādās ķīnā ražo ari oriģinālos un sūta officiāli uz uggaustralian.com.tikai fiška vtom, ka uggaustralian.com tie maksā 145.Ls, tad kakova hrena man maksāt tiem ugg, ja pasūtu no ķīnas ar THE BEST quality, par 70.Ls?????????????????????????????????tad jau kas ir feiki, paši uggaustralian.com !!!nu taa sanaak...UK lapās ir nenormāli uzkrutītas cenas... kas te vispār notiek???WTF?

I Ieva 14.10.2010

Īstie UGGi ir ražoti Ķīnā, tie, kuriem uz nakļeikas rakstīts ''Made in Australia'', ''Made in New Zealand'' u.c., ir feiki.

D Daniela 22.10.2010

kur var nopirkt UGG logotipu ?? vnk nopirku jaunus zabakus un gribu pieshut un buss itkaa isti ;DD

D Daniela 22.10.2010

kur var nopirk UGG logotipu ?? Vienkārši nopirku zābakus un gribu piešūt logotipu un būs kā UGG !! ;DD Lūdzu palīdziet tiešām ļoti vajag :):)

PALDIES JAU IEPRIEKŠ :):)

Z za4iits 29.10.2012

No īstas vilnas un ādas ir sekojošie: ''Bearpaw'' ''EMU'' ''UGG'' ''BOOROO'' ... salīdzinoši ar Jennifer lupatiņām, šie vismaz divas sezonas var nokalpot, attiecīgi arī kopjot. Ieteicams iegādāties par vienu izmēru mazākus, jo biežāk valkājot, vilna pieplok, un āda nedaudz padodas...

Z za4iits 29.10.2012

un attiecīgi, ja ir samulsums par to kas ir rakstīts ''made in australy'' vai ''made in china''... tad runa ir par atsevišķām detaļām, kas ir izgatavotas ķīnā, piemēram, iepriekš minētajiem zīmoliem, tās ir tikai zoles... pārējais viss kopā sašūts ir austrālijā...

M mja 29.10.2012

pec likumdosanas, kur sasuts, tas valsts razojums skaitas. tas zoles var kvai latvija uzmeistarotas, ada no afrikas, vilna no kazahstanas, bet ja australija shutas, tad australijas razojums.
piemers: pasuti konteineru ar krekliem no kinas, noperc pogas no turcijas un piesuj tas pogas krekliem vacija- driksti birka ierakstit: hergestellt in Deutschland alias Made in Germani ;)

I IgorNim 16.11.2013

Zinu kur Latvija var dabut originalus UGG. Pats nopirku sievai, tiesam atskiras no Elkora redzetiem, un cena pilniba atbilst originalam. Sieva nesa jau menesi un ir loti prieciga. Ieprieks bija Kinas viltojums kurs saka plist jau pec 1, 5 nedelas, un pa sausmigu cenu :( Starp citu originalie UGG ari tiek razoti Kina, tikai atskiriba ir loti manama, pilnigi cita kvalitate. Laikam tapec ka tos razo istaja UGG fabrika. Un originaliem UGG vienmer uz birkam bus rakstita patiesiba, ka tos razo Kina un vel svariga lieta uz originaliem UGG birkam obligati ir jabut QR kodam, kuru nolasot Jus pasi parliecinasieties ka tie ir originalie. Tik daudz esmu uzzinais par UGG meklejot tos pirms pirksanas, daudz info ir dabuts no oficiala UGG parstavja Australija.
UGG pirku internet viekala www.fashionpeople.lv
Nemiet par labu!

Z zilikmann 20.01.2014

UGG offsaitaa tiešā tekstā rakstīts: zopiņi uc ražoti Ķīnā, Vjetnamā vai USA. Maksājam tjipa par kvalitāti, bet lauvas tiesu par Brendu.
Ja nu baigi gribās oriģinālusd UGG par saprātīgu cenu un ir laiks mazliet pagaidīt, pačakarēties ar reģistrācijām: pērkam Pindostānas seilos: 6pm.com, gilt.com utt utml. Tie gan pērdod tikai vietējiem, bet to visu var labot un apiet.
Ieraugot cenas augstak minetajos saitos cilvēks saprot, ka dzīvojam miljonāru zemē... kur viss maksā x reizes dārgāk. Vai nu variants: latviešu bāliņi un baibas veikalos grib uzvārīties ātri un vēl ātrāk uzliekot neganto varku.

Attiecībā uz "mja" kommentu: preces izcelsmes valsts ir tā, kur uzsmērēta vislielākā Pievienotā Vērtība. Piem.: USA kruti velosipēdi Canondale. Rāmji ražoti Tawānā, pārējais ķīnā, daļa Samoa utt.
Pindostānā tos saliek kopā, nokrāso, uzlīmē Brenda birkas un velosipēds komplektā kļuvis dārgaks N-reizes līdz ar to iegūst Made in USA.

Z zilikmann 20.01.2014

ps. iepriekšminetajos seilos var nopirkt UGG konkurentu zopiņus (ar mazāku brenda uzcenojumu) EMU Australia, Bearpaw utt utml.

Z zilikmann 22.01.2014

mazliet salīdzinājumam...
cena UGG štatos:

Tas pats Rīgā tjipa ar atlaidi...

vai šitie

R Ruta Elksne 12.03.2016

Šodien lietoto apģērbu veikalā nopirku gandrīz jaunus UGG par 6eiro.