Udensskaititaji.lv - Slikts serviss

Es februāra vidū sazinājos ar uzņēmumu, lai pieteiktu ūdens skaitītāju verifikāciju. Sarunājām laiku 9:00 uz 29.02.2020.
20.02. man zvana, ka 29.02. netiek un sarunājām, ka tad 07.03.2020 PLKST. 9:00 meistars varēs ierasties.
Līdz 07.03 ziņu nekādu nav, tpe rēķinos, ka 9:00 meistars būs klāt. Plkst. 9:10 nav un tapēc zvanu uz uzņēmuma numuru, kur man saka, ka man esot PLKST. 9:30. Saka, ka es neesot vienīgā, kam sniedz šo pakalpojumu šodien.
Es visu saprotu, bet kapēc man netika pateikts, ka meistars būs citā laikā, kā runāts. Tas izjauca manus plānus, jo rēķinājos ar laiku uz 9ņiem.
Okey- meistars bija klāt 9:30. Pret viņu nav nekādu pretenziju, bet pret cilvēkiem, kas runā laikus gan. Lūgums, tad dienu iepriekš pazvanīt un parbaudīt vai laiki saskan, ar to kas ir sarunāts iepriekš Un ja ir pārcelts (mistiski), tad vismaz lai klients rēķinās ar laikiem, kas ietekmē pārējo dienu.
Es lieliski zinu, kādu laiku pieteicu, tapēc lai otra pusē esošais cilvēks, nelasa man morāli, ka neesmu vienīgā kliente, un ka viņi laiku nav mainījuši. Šī attieksme ļoti nokaitināja. Es visu lieliski saprotu, bet vajag tad laicīgi brīdināt!

07.03.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Udensskaititaji.lv Support Pārstāvja atbilde 08.03.2020

Diemžēl šoreiz sanāca šāda situācija, ka bijām mainījuši pakalpojuma sniegšanas laiku un varbūt kļūdījamies ierakstot jaunu izpildes laiku, bet to vairs nevaram pārbaudīt. Mums pakalpojuma izpildes datums bija 07.03.2020. pulksten 9:30.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Piekrītam arī iepriekšējam komentātājam, ka precīzi nevar paredzēt meistara ierašanos. Cauruļu stāvoklis dzīvokļos ļoti atšķiras un bieži sanāk neparedzamas situācijas, bet šis nebija šāds gadījums.

Jauku dienu vēlot!
www.udensskaititaji.lv

ā

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes