AtrisinātaUdensskaititaji.lv - Slikts serviss

Labdien! Izsaucu meistaru no šīs firmas SIA “Rolies” ar mājasslapas adresi www.udensskaititaji.lv nomainīt 2 ūdensskaitītājus. Tuvākais laiks bija piedāvāts pēc 4 dienām. Rēķinos, gaidu, sarunāju ar cilvēku, kurš pasēdēs mājās. Bet, kad atnāk meistars viņš saprata, ka viņam būs pa sarežģītu nomainīt 2 skaitītājus, teicot, ka viņam neesot instrumentu un skaitītais atrodās neērta vietā. Nomainīja vienu un paņemot naudu par vienu skaitītāju aizgāja. Kvīti nekādu neiedeva,-teica arī neesot. Kad piezvanīju uz vienīgo kontaktālruni, mani uzklausīja un teica versties uz citu firmu. Piebildīšu, ka apmaksa par katru skaitītāju atsevišķi ir dargākā nekā par abiem kopā. Kā arī iztērēts laiks. Darbs nav izdarīts. Neiesaku griezties pēc pakalpojumiem uz šo iestādi.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Jana 14.02.2018

Tomēr kaut kā man izdevās atrisināt šo problēmu. Tajā paša dienā sazinājāmies vēlreiz ar firmas pārstāvi,ar kuru sarunājām,ka mēs paši nomainīsim to otro skaitītāju. Nākamajā dienā no paša rīta mums atveda skaitītāju un mēs paši to viegli nomainījām. Visus papīrus arī iedeva.Teikšu tā, ja Jūs esat sieviete, vai neprotat mainīt ūdens skaitītājus pats, tad šī firma nav domāta jums.

J

S sviesta afēriste 01.02.2018

Par skaitītāju maiņu es parasti zvanu apsaimniekotājam, jo pēc tam man nav jādomā kā un kad es atdošu to aktu par skaitītāja maiņu savam apsaimniekotājam.To izdara santehniķis. Jo astevišķas firmas , kas uzstāda ir pēc tam pašam jānogādā savā apsaimiekotajā papīrīts par skaitītāja nomaiņu un mērījumi.

Andris Sa 01.02.2018

mums apsaimniekotajam varam caur epastu fotografiju/skenejumu nosutit :)