www.sudzibas.lv Ūdens Pārbaude Piedāvā ūdens pārbaudi mājās

Ūdens Pārbaude - Piedāvā ūdens pārbaudi mājās

No telefona numura 27651338 tiek zvanīts un piedāvāts veikt ūdens pārbaudi Jūsu dzīvesvietā bez maksas, it kā veicot kaut kādu aptauju, vēlas ierasties ciemos un jautā ap kādiem laikiem atradīsimies savās dzīves vietās. Aicinu nevienu neatsaukties un svešiniekus mājās nelaist kā arī nedot informāciju par savu dzīvesvietu!

K

J Jakko 21.01.2016

Mana arī zvanīja no +371 27651338, piedāvāja to pašu - statistikai noņemt ūdens paraugus. Atzvanīt nevar. Ko viņi dara? Vai tie ir krāpnieki?

V Vineta Karkliņa 27.04.2016

Man arī šodien zvanīja no šī nr...nepaskaidroja, kur ņemts man tel.nr. un piedāvāja pārbaudīt ūdeni pilsētā, kurā es ! nedzīvoju.!

T Tong Po 27.04.2016

Vispār jebkad kad man zvana un piedāvā kaut ko notestēt vai nopirkt vai pamēģināt, utt, es vienmēr pieprasu, lai informē, no kurienes ņemts man telefona Nr. Ja nesaka, tad saruna beigta.

R RaimisR 13.03.2017

Atkal no tā paša telefona numura uzdarbojas, tagad saucās AHS, tādu murgu lej! Smiekli nāk! :))) Uzmanieties, krāpnieki!