AtrisinātaŪdens efekts - Krāpšana

Vēlos brīdināt par šo krāpniecisko un nekompotento uzņēmumu Ūdens efekts. Atbrauca pie manis pirms divarpus nedēļām, sabojāja gan sētas dēļus, gan mājai sienas un apdare tagat izskatās briesmīgi. Darījuma sākumā šie cilvēki smaida un izliekas ļoti laipni un Saka ka ir jomas eksperti, bet vēlāk tiec vienkārši apkrāpts. Runāju ar šiem cilvēkiem, lai tomēr izdara darbu adekvāti un līdz galam. Sieviete vārdā Marija vai madara, precīzi nepateikšu, mani nosauca par vecu muļķi, ka es neko no šīm lietām nesaprotu un ka lai nejaucos tur kur nevajag. Saprotu ka esmu jau gados un vecākus cilvēkus ir vieglāk apmānīt, taču ko tādu nebiju iedomājies un pieredzējis līdz šim. Teica, ka atgriezīsies vēlāk un pabegs mazgāšanu, jo itkā beigUšies līdzekļi. Protams ka neviens neatgriezās.. Tā jau 2 nedēļas cenšos sazvanīt šo iestādi, bet bezcerīgi. Neiekrītiet uz šīm reklāmām un smaidīgajām sejām. Beigās man ne nauda ir atgriezta, kas bija diezgan iespaidīga summa, par nepadarīto darbu un pie tam vēl māja izskatās šausmīgi un būs nepieciešams atkal investēt tās savešanai kārtībā.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 06.05.2020

Uzņēmuma Ūdens efekts pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

E

M MK13 06.04.2020

Personiskā izrēķināšanās no mums zināmiem cilvēkiem. Vai nu konkurentiem galīgi sū*** klājas :) Taisa viltus profilus un neatbild uz jautājumiem. :)
Ceru,ka sudzibas.lv vadība iesaistīsies šajā lietā pēc mūsu lūguma.
Ūdens Efekts

BondsBonds 06.04.2020

Nav dūmu bez uguns.

M MK13 06.04.2020

24/7 jebkurā laikā T:27998888. Lūdzu , zvaniet. Pie tam tas fake profils (Facebook Edgars Krums. ) pat neatbild uz ziņām man messenger- kāda adrese,kur esam bijuši, foto, Utt? Ignors pilnīgs. Žēl,ka konkurenti tikai šādi māk strā'dat.
Ceru sudzibas.lv admini seko šim līdzi,jau uzrakstīju viņiem.

Ar cieņu, Ūdens Efekts

BondsBonds 06.04.2020

Kāda adrese? Pa kādu tālr. nr. ar tevi sazināties, lai labotu pieļautās kļūdas?

M MK13 06.04.2020

Tur jau tā lieta, ka fake profils un nav adreses kurā esam bijuši ,un nav to kļūdu ,kuras labot :))))) Edgars Krums - atsaucies hallo ! :)))) Atsūti adresi, uzzvani man :)

M MK13 06.04.2020

Ceru sudzibas.lv admini seko šim līdzi,jau uzrakstīju viņiem.

Ar cieņu, Ūdens Efekts