www.sudzibas.lv Tyler Shane Tirzniecība/krāpniecība

Tyler Shane - Tirzniecība/krāpniecība

Tyler Shane [slēpt]@gmail.com mēģina izkrāpt 400 EUR.Biju ielicis sludinājumu internetā par automašīnas tirdzniecību, saņēmu epastu no [slēpt]@gmail.com angļu valodā par vēlmi pirkt automašīnu, pārbaudot IP adresi no kuras sūtīts e-pasts 103.10.197.194, kura atrodas Honkongā, kāds serveris/proxcy uzreiz bija skaidrs, ka šis cilvēks nav reāls, bet intereses pēc turpināju sarakstīties. Pēc tam kad visu biju apstāstījis par auto, viņš raksta, ka pirks auto un lūdz manu PayPal kontu, lai var pārskaitīt naudu (bet tas jau ir zināms, ka ar to vien nepietiek), jo it kā bankā, kas viņam tur neskaitās un pats viņš nav valstī, lai varētu samaksāt skaidrā naudā un viņš atsūtīs pēc mašīnas paziņu. Pēc tam viņš it kā atskaita par 400 EUR vairāk, kuri man jāpārskaita it kā cilvēkam, kas savāks mašīnu un tad es dabūšu naudu.

J