www.sudzibas.lv TV5 Erotika Erotiskā nakts

TV5 Erotika - Erotiskā nakts

Naktī līdz plkst. 3.00 (man liekas) pa TV5 rāda erotiskās filmas. Patīkami, bet ir lietas kas riebj.
1. Seksa ainās un vispār nekur nav redzams vīrieša dzimumloceklis, tāpat skaidri nav redzams sievietes dzimumorgāns.
2. Vismaz ir redzamas sieviešu kailās krūtis, dibens, un kaila sieviete, arī vīrietis, kuram nekad netiek rādīts dzimumloceklis.
3. Liekas, ka patiesībā tajās seksa filmās nav nekāda seksa, bet tie kas tur spēlē to teātri, patiesībā notēlo seksu un neviens neko neievada, bet gan masē savus dzimumorgānus viens gar otru.
4. Izrādās tā ir. Man likās ka tie kas tur spēlē ir īsti porno aktieri, ar īstu seksu. Nea, parasti, maz pazīstami aktieri, kuri tikai tēlo un nekāda seksa tur nemaz nav un visi mineti, akti, ir tēlošana un nekas tāds nav, tāpēc arī neko skaidrāk nerāda.
5. Esmu vīlies, ka tas viss ir teātris un ka tā nav īsta filma, ar īstu seksu, bet gan teātris ar kaut kādiem paviršiem aktieriem.
6. Es vienalga skatīšos, jo patīk sieviešu krūtis. :P

E

č Čoms 23.03.2011

Jessy, tu tiešam domā, ka latvieši ir stulbāki par papuasiem?

N ne,nuvidajote 23.03.2011

Mat maja!!! Kadas te temas tiek apsriestas. Cilvekam nabagam nerada dzimumloceklus. Nu, tad neskaties. Iedod man varu, es vispar tos raidjumus aizliegtu radit. Sakiet, ko gribat, cenzura musu valstii ir vajadziga. Bez cenzuras musu sabiedriba ir nogajusi lidz klinkim, kirdik! Driz tik vieni atsaldeties dzivos musu valstii. Mes brinamies, kapec ir izvaroshanas!! Vairak vajaga laut pieklut visadiem atsaldetajiem cilvekiem pie porno filmam, kuras notiek visadas izvirtibas. Tas noteikti ir viens no iemesliem!!!

E Esesesseseseseses 23.03.2011

Ne, Nu Vi Dajote, Tu pats gadījumā arī neesi bik atsaldēts, tb smadzenes? Ko Tu te tagd samurgoji? :D :D :D :D :D

J jaanis 26.03.2011

atrodu draudzeni

H hut 01.04.2011

jasskatas normalo porno-tur kur 2-5 uz vienu meiteni!!
bet ta ir ka dzive Latvija kluva par porno un prostituciju

H hut 01.04.2011

zestkoe porno jaskatas nevis stulbo TV5!!

J juris 10.06.2011

Bet ir arī daudzas labas filmas, īstenība vajag ieskatīties labāk un var redzēt, ka vis notiek pa īstam un tas ir labi, jo nevajag jau visu uzreiz parādīt, tādai kā intrigai drusku parāda, lai saprastu, ka tas ir pa īstam, tas man patīk, kautgan varētu arī nedaudz vairāk kailuma! :D Bet tā jā, daudzas filmas ir tiešām smieklīgas amatieru, aktieru tēlojums :D

H harijs 11.06.2011

Nu mīlīši, - nevarat atšķirt kas ir erotika un pornogrāfija.
Erotika ir, tad tu kādu drāz. Pornogrāfija, ja tevi drāž. :D

T ToHarijs 11.06.2011

Tad jau dzīve Latvijā ir viena vienīga pornogrāfija.

J juris 11.06.2011

Bet gribu, lai atkal rāda pa TV5 katru dienu un galvenais, lai tas labās filmas rāda, kur viss notiek pa īstam, bet to visu pilnīgi neparāda, piem bija filma bez satura, vnk viena aina pēc otras gāa tā bija laba, bet bija jau ari ar saturu labas, tā ka vajag tās filmas rādīt pa TV% katru nakti
!!!

P pole 05.12.2011

tieši tādēļ to sauc par - erotiku - nevis pornogrāfiju - iemācies atšķirību un atrodi sev beidzot meiteni nožēlojamais krētīn -__-

M miskapiska 20.07.2015

Дрочи в интернете и не парься...