www.sudzibas.lv TV3 TV3 pārraides

TV3 - TV3 pārraides

Piektdienas vakarā, kad gribas noskatīties kādu labu filmu sāk rādīt kaut kādu "Greizo spoguli", kas sabojā bezmaz vai visu vakaru. 5dienas vakari TV3 palikuši pilnīgi nebaudāmi. Rāda kautkādus krievu jokus, kas tāpat vairumam latviešu, it īpaši jauniešu neinteresē , tādām pārraidēm taču piemērotāk ir domāts vai nu TV3+ , vai TV5, nu nē jau TV3. Laikam pie vadības nav latviešu mēlē runājošie.

Ausainītis 25.05.2012

Skaties ārzemju kanālus, ja nepatīk Latvijas. Neviens taču ar varu Tev neliek to darīt!

J Jānis Ozols 25.05.2012

Nesaprotu, kāpēc vispār interneta laikmeta cilvēki skatās parasto TV.

Ausainītis 25.05.2012

Pilnīgi piekrītu!

L lilly 26.05.2012

Brīnos, ka vel palikuši tādi cilvēki kuriem ir problēmas ar valodas zināšanu :))) nu jaaa, ne visiem veicas iemacīties vairākas valodas un atvert sev vairākas perspektīvas dzīvē. Jūsu naids pret krieviem un krievu valodu tik smieklīgi izskatās no malas :) un kamēr Jūs joprojām nesaprotas krievu valodas raidījumu, esmu jau iemācījusies latviešu valodu, atradu jaunus draugus, labi atalgotu darbu un vairākas iespējas dzīvē. Bet Jūs turpiniet sūdzeties, neko jau lielāku izdarīt Jūs navarat, jo pat raidījumu Jūs nevarat saprast :/ Cik būtu labi, kad ieslēdz TV un tev vienalga kadā valodā ir raidījums, latviešu/krievu/angļu/vācu - dzivē ir jāmācās lai nebūtu tādu stulbu problēmu :)))))

U User123702p 26.05.2012

Jaunajiem varbūt nav interesanti krievu humors, bet piem. man, topošjam pansionāram ir vienīgais ar ko atslēgties no Latvijas realitātes.
Un pārraidēs ko raida Latvija, tik pat kā nav ko skatīties.

Neitral 26.05.2012

ir daudz ukraiņu kanālu, tur i filmas foršas, irko paskatīties...

Neitral 26.05.2012

...skaties datora galu galā...

A annijas92 26.05.2012

Netika taču minēts, ka ir kādas valodas barjeras, bet gan tas, ka nevajadzetu to raidit tv3, kad pieejami ir tik daudz krievu kanāli, bet paldies par jūsu dzīvesstāstu un pārspīlētajām domām :D

S super 04.06.2012

piekritu par tiem krievu raidijumiem. man nav nu nekadu problemu ar krievu valodu, jo parzinu to ideali. tik un ta gribu skatities kaut ko citu nevis reali nesmiekligos greiza spogulja jokus

L linksy 04.06.2012

Tā jau ir ka nav ko skatities...Nost ar Krievu raidijumiem...

J jellybean 27.11.2012

Beidzot pa TV3+ 27.novembrī nopriecājos, ka būs komēdja ar labiem aktieriem...Daļu filmas neredzēju, jo tehnisku iemēslu dēļ (kā ziņoja pati televīzija) katru sekundi bija skaņas un attēla pārrāvumi!Kāpēc tad nevarēja to filmu apturēt un rādīt vēlāk, kad tiktu galā ar tehniskajām problēmām...

K Kima Kotāne 11.08.2018
Slikts serviss

Tas jau vairs nav ciešami. Nu jau vairs nekas neiet, reri kurš seriāls iet, pārsvarā nekaa. Kad beidzot šo visu vērsīs par labu?

L lr 14.08.2018
Slikts serviss

Filmas netiek laicīgi ievietotas, ne visi raidījumi ir apskatāmi, jo tiek uzrādīti ka nevar apskatīt. Ir liels juceklis.

L Linda Lapina 14.08.2018
Serviss

Kur ir jaunas serijas Tris Annas? Ne vakardienas,ne sodienas? Kad bus? 107/108 serija. Jus tur gulat?