www.sudzibas.lv TV3 "Superbingo" spēļu šovu pārraides

TV3 - "Superbingo" spēļu šovu pārraides

21.03. Tv3 šovs "Superbingo" netika parādīts līdz galam. TV skatītāji neredzēja nākošās nedēļas spēlei izlozes ciparus, līdz ar to zaudēja iespēju pieteikties auditorijas spēlei. Arī internetā neizdevās šo laimēto skaitli ieraudzīt, jo portāls atvērās tikai pēc vairākām stundām. Tā nav pirmā reize kad TV3 tiek traucēts šis raidījums, - pirms pāris nedēļām reklāmas pauze tā ieilga, ka atgriežoties pie spēles, izrādījās, ka ieilgušās reklāmas laikā jau izlozētas n-tās bumbiņas. Tad nu nācās tos izlaistos skaitļus meklēt intrnetā, gan sekot līdzi TV spēlei.Mani interesē, kuri tad būs tie laimīgie, kas piedalīsies nākošās nedēļas auditorijas spēlē, kur un cikos viņi uzzinājuši izlozēto kvīts numuru, lai varētu pieteikties spēlei. Uzskatu to par lielu nevērību pret saviem skatītājiem, jo lielākā daļa no viņiem ir spēlētāji. Un to viņi dara par savu naudu, tātad cer arī uz kādu laimestu, bet TV3 to liedz.

Z

. ...e... 23.03.2010

...es pati/s skatiijos so speeli...10.00.Tehnisku iemeslu deelj ka velak tika rakstits TV ekranos, so raidijumu atkartoja 12.00...tur beigaas arii bija visi skaitliisi un viss parejais!

H Hugo 06.05.2011

Superbingo vairs nav vērts spēlēt. Var jau cilvēkiem laimēties un laiku pa laikam tikt TV studijā. Var arī tikt izsauktiem uz spēles laukuma, bet nupat ir pa traku. Nu kā var divi cilvēki nepārtraukti tikt spēlē. Tie ir Juris Šulcs un Biruta Rolle no Baldones. Negribas neko sliktu domāt par spēles organizatoriem jo nevienu ar varītēm nespiež iegādāties biļetes, bet tomēr gribētos lai būtu godīgi. Var jau pirkt simtiem biļetes lai sakristu TV cipari, var jau zvanīt un sazvanīt, bet no 30 cilvēkiem vienmēr izvēlēties šīs personas, tas neizskatās smuki.

Joe Rogans👽 04.08.2019

Tagad arī viņa skrien uz studiju, vienkārši wtf

P pops 28.07.2013

treso reizi man trapija cipari un viss tris reizi nevareju sazvanit, es domaju ka adbild tikai uz lmt telefoniem, vairak nespelesu, uzsplauties uz super bingo !

D dekita 20.01.2014

Tagad, kad tv3 ir maksas kanalu saraksta, tad tie kuri neabone televiziju vispar raidijumu Superbingo svetdiena nevar redzet.Kaut kas te nav pareizi.

Kāpēc televīzijā ieliek nejēdzīgu cilvēku kā raidijuma vadītāju blondīni Kristu. Viņai ir atbaidoš izskats, šķība mute, labāk tad lai viņa nerunā, izšķaiba to muti visādās formās, fui. Daudz cilvēku tā domā.

R Raimonds Avots 02.11.2016

Nav sliktu laika apstākļu, ir nepareizi izvēlēts apģērbs, riepas, automašīna un kompānija, kurā atrodies. Vai tu jau esi gatavs rudens slapjdranķim un Latvijas ziemai? Piedalies lielākajās Rietumeiropas un Amerikas loterijās, izmantojot jauno, matemātiskajā statistikā balstīto stratēģiju - grupu spēli, sauktu par sindikātu, un esi gatavs jebkurām dabas kaprīzēm jau pēc nākošās izlozes. Reģistrējies pie loto brokera http://bit.ly/2esKZTW , ziņojuma logā norādi, ka gribi piedalīties sindikātā kopā ar Raimondu Avotu un, sagaidījuši no LottoLucker vadītājas Megan Jones zvanu, kura jūs pievienos pie sindikāta, iegādājieties biļetes.
Ja zvanu nesagaidāt, tas nozīmē, ka šai izlozei vietu skaits jau ir aizpildīts un savu ziņu atkal vajag nosūtīt citu dienu.
Darīts! Kad uzaicinās piedalīties sindikātā, pērciet biļetes un – veiksmi izlozē! Katrs, kurš piedalās sindikātā, vidēji palielina savas investīcijas atdevi 3,19 reizes!