A angel 12.05.2009

Ja nevēlies skatīties pārslēdz kanālu, nevis kunksti ... un vispaar tu par to nemaksaa ... viņi pelna uz reklāmām nevis uz tevis ... maksā tu cilvēkiem kas tev dod iespēju skatīties kanālus ... negribi maksāt uzliec sev āra antenu :P

U Uģis riktigais 12.05.2009

Vot, viasat prasa naudu par TV3, to gan nesaprotu! Piemēram, ja cilveks skatas TV 1000, tad viņs maksā, bet tur neviens nereklame zobu pastu vai ko līdzīgu.

L Lixy 12.05.2009

Piekritu, man arī tas reklāmas lidz vienai vietai ..!
Ir robežas cik ilgu laiku stundā tās var raidīt, nevis kā te ik pēc 5 minūtēm un kad raidijmu iesledz atpaakļ tad puse filmas jau reklāmas laikāa bijusi palaista ..!! PRETIGI

U Uģis riktigais 12.05.2009

...un TV5 nemaz nebļaij par naudas trūkumu, laiž no Sirus satelīte ar pa velti!

H hmm 12.05.2009

TV3 ir bezmaksas televīzija, kas pelna ar reklāmām, atslēdzies no sava TV piegādātāja, iespraud TV parasto antenu un skaties par velti (bet vienalga ar visām reklāmām)

N Neitrāla 03.02.2010

Reklāmai ir plusi un mīnusi:
+ Ja rāda interesantu fimu un negribi atrauties, lai aizietu uz virtuvi pakaļ tējai, uzklāt gultu u.t.t, tad reklāma ir tieši tā, kuras laikā to var izdarī..
- Reklāmas ilgums varētu būt īsāks..Varbūt vienkārši esmu pieradusi, ka Krievijas kanālos reklāmas iet 5 min, bet Latvijā 10 min un reizēm ilgāk..

U uldis 20.07.2010

man patik jusu kanals tv3 us radat parasti foršas filmas ludzu dieva dēļ izbejdiet tas reklāmas radit tik dauz vismaz 8 minūšu reklama ielieciet 2minūšu reklāmu besi skatities tas reklāmas tik daud un vis ir vienadi