www.sudzibas.lv TV3 reklāmas

TV3, LNT - reklāmas

Vairs nevar izturēt to mūžīgo bēdu :) Reklāmas laikus laikam pagarina, bet raidījumus saīsina. Gribēju pasūdzēties, ka visi raidījumi vai filmas tiek palaistas garām, jo tās reklāmas tik iet un nebeidzas. Labrātāk skatos LTV1 un LTV7, kur ļoti labi raidījumi un filmas. Vismaz Šreks netiek rādīts 5 reizes gadā. Būtu vēl ko stāstīt, bet jāskatās reklāmas :)

K

M Mambo 22.09.2009

Njā, es ar pamanīju kaut kas piecas minūtes paiet (filma, raidiijums)...boom REKLĀMA!Nenormāli kaitina.

. ....kl 23.09.2009

NU neskaties tās reklāmas! Tajā laikā aizej uzpīpē vai nomazgā traukus. Reklāmu devēji jau to televīziju apmaksā.

E es_se 23.09.2009

ahahahahaaaaa... Tajā laikā aizej uzpīpē vai nomazgā traukus.
Superīgais ieteikums! Gribētos redzēt cik zils pats jau esi nopīpējies un cik daudz ādas no rokām noberzis, katrā reklāmas pauzē velkot dūmus un beržot traukus!!!

. ....kl 23.09.2009

Es reklāmas laikā ar sexu nodarbojos :DDDD

Z zemene 23.09.2009

dziedošajā gimenees un koru karos tas vsp ir aarpraats ... 2 nodzied, 7 min gara reklaama ... sitaa es peedeejaa raidiijuma laikaa neredzeeju gjImeneem beigas jo gluzi vienkaarsi aizmigu 7 minuutes blenzot to pasu ko esmu redzeejusi jau 30 reizes.

I Ivars 23.09.2009

var taču neskatīties to TV, neredzu te problēmu.

K Kitija 23.09.2009

Nu tad skatities LTV1, LTV7...

. ....kl 23.09.2009

Tāpēc jau tās reklāmas ir, lai jūs truli neblenztu televizorā.

I Illi 25.09.2009

Aha, tikai paskatoties filmas oriģinālu var redzēt, kādi gabali no filmas tiek izlaisti, tā vietā rādot reklāmas!

š šeherezade 25.09.2009

..bet ja es nepīpēju un trauki arī man nomazgāti???Un arī istabas iztīrītas, vakariņas izvārītas, veļa izmazgāta???Gribu zināt, ko lai daru reklāmas laikā...seksu lūdzu, nepiedĀvāt!!!:D

. ....kl 27.09.2009

Šeherezade, palasi grāmatu reklāmas laikā vai ieej www.sudzibas.lv

V Voldemars 04.12.2009

IR apmikusi LNT reklama par dinozauriem vienkaarsi pretigi skatities !