O Oskars 31.12.2010

Tev kaut kas nepatīk?

H harijs 31.12.2010

Tiešām pretīgi, jau noriebusies filma, bet savs labums ir. Tajā laika ieplānoju iet sniegu patīrīt. Vismaz veselīga nodarbe.
Un vispār Latviešiem ir maz izklaides raidījumu. Un ja ir, tad neskaitāmas reizes dzirdētas un redzētas. Arī ātri apnīk!

E Eva 31.12.2010

Bez šīs filmas NAV JAUNGADA!!! Super, ka ir tāda filma, kaut arī man viņa ir DVD, un videokasetē. SUPER!!!

I ivo 31.12.2010

a ko latvieši citu var rādīt?to "dīvu" koncertu?nu jā, baigi jaungadīgs raidījums...

E Eseseseseseseses 31.12.2010

Kaa buutu, ja Vecgada vakaraa cilveeki seedeetu ar gjimeni pie vakarinju galda un sarunaatos, ietu uz pasaakumiem, kaut vai Krastmalaa saluutu paskatiitos un sampanieti izdzertu nevis truli tellukaa visu vakaru blenztu?

M Margarita 31.12.2010

Eseseseseseseses

H harijs 01.01.2011

Kā teica man viens draugs, Latvietis tālāk par tūdaliņ tādaliņ un kaladū nav ticis!
Visi raidījumi ir špikoti, pārveidoti un balanizēti.

A Artanis 01.01.2011

Pilnīgs vājprāts - TV3 burtiski 5 sekundes pēc momenta, kad pulkstenis ir pusnaktī, uz ekrāna palaiž "Viegla gara" galveno varoni, kas sērīgi velk krievu nodrāzto gabalu iz augšminētās filmas. Tā ir ņirgāšanās par valsti un tās iedzīvotājiem.

Ja šo lasa cilvēki, kas būtu gatavi parakstīt oficiālu sūdzību TV3 un Valsts radio un televīzijas padomei, lūdzu rakstiet uz e-pastu, izmantojot pogu zem šī raksta.

A Anonims 01.01.2011

Nu Lv vispār nav ko skatīties...vienīgais, ko var uzlikt: kautkādu koncertu ar sēru-gaudulīgām dziesmām.

Tad jau labāk skatīties vecās padomju komēdijas.

S Sarmīte 01.01.2011

Nabadziņi, jums laikam tikai vienu programmu rāda ja jāskatās tikai TV3. Bez šīs filmas tiešām vecgads nav iedomājams. Es skatos katru gadu un otrā dienā arī atkārtojumu.
PAŅEMIET VIENREIZ ROKĀS TV PULTI UN BEIDZIET SŪDZĒTIES PAR MUĻĶĪBĀM,

O Oskars 01.01.2011

Viņiem laikam nav TV pults pat.

E Eseseseseseseses 01.01.2011

Margarita, tu izklausies pec tipiska cilveka, kurs visos sveetkos tup pie TV lidz veelai naktij. Tapec ari nebrinos, ka nesaproti, ko rakstu. Nakosreiz, kad komentesi, pacenties iztikt bez rupjiibaam un uzbraucieniem; tas atstaaj neinteligenta cilveeka iespaidu...

J jola 01.01.2011

nu ko ta gauzhaties. novertejiet to kas ir. vai zinat cik cilveku tagad ir spiesti atrasties arpus LV un kam nav iespejas vecgada vakara redzet pat vecu krievu kino? piekritu komentaram par gimeni, izbaudiet laiku ar tuviniekiem, draugiem, miiljajiem... taa luk ir veertiba. atradushi ari par ko stresot.

F Filma 01.01.2011

Tizlene...ja nepatīk krievu filmas, kas veidotas kādu laiku iepriekš, kad tavs tētis vēl gāja armijā, tad paskaties kādu "jaunāku" latviešu filmu, piemēram "Sprīdītis" vai "Emīla nedarbi" vai vispār piedzeries un nopisies

M Mellene 03.01.2011

Katru gadu šo krievu filmu skatos un skatīšos, fonā kad iet tāda filma un krāsnī cepas pīrāgi, un uz plīts varas zirņi un visa ģimene ir saradusies neko vairāk nevajag attiecīgais noskaņojums ir garantēts!!:)

L lala 03.01.2011

Es arī skatos, jo man patīk, tā jau ir sava veida tradīcija, bet man ir vēl 70 citi kanāli un ja man apniktu šī filma es vienkārši pārslēgtu kanālu un viss un ja man nebūtu šo citu kanālu es vienkārši izslēgtu TV un aprunātos ar saviem ģimenes locekļiem, ja tādu nebūtu ietu ārā, brauktu ciemos pie draugiem, ietu un darītu da jebko, lai tikai būtu interesanti, bet te redz, filma riebjas, viss riebjas, neko darīt negribas, neko nevar izdomāt, ko darīt, tāpēc uzrakstam sūdzību un izmetam negatīvo emociju netā un gaidam citu reakciju. Tad dabūjam ar kādu komentu zem jostasvietas un re paliek interesanti, jo savu negatīvo enerģiju varam likt lietā, lai izlamātos ar komentētājiem un negatīvismam uz kādu laiku ir pielietojums, līdz izdomāsim nākamo tēmu par kuru pakašķēties!

P pole 05.12.2011

es labāk sēžu un skatos likteņa ironiju, nekā to stulbo dīvu koncertu vai kā viņu sauc un blenžu uz lindas leen greizo ģīmi. aizmigt var tos sūdus klausoties.