www.sudzibas.lv TV3 Programma

Telekompānija TV3 - Programma

Tv3 šogad ir sauklis- sirsnīgi Ziemassvētki ar Tv3 svētku programmu! Izklausās labi un tā it kā solās būt pārsteigumi... Bet! Nekā! Mazums, ka svētku programmā iekļautas filmas, ko rāda jau gadiem... tās atkārtojas, un dažas- pat vairākas reizes dienā!!! Lūk! 25.decembris: 15.15 "Neveiksminieki", 00.55 ATKAL! "Neveiksminieki", 22.55 "Grincha Ziemassvētki", 17.20 "Santa Klauss". 26. decembris: 9.45 "Grincha Ziemassvētki" (gulēt ejot skaties Grinchu, pamosties un skaties to pašu :D) 17.15 "Santa Klauss" Hmmm... Ziemassvētki tiešām sisrsnīgi un tik tradicionāli svētki ;) Tradīcijas laust nevar! :D

L LLLL 26.12.2008

Tāpēc esmu priecīga, ka man ir kabeļtelevīzija un vismaz Jauno gadu sagaidīšu skatoties Krievijas TV kanālus, jo tur tiešām ir ko skatīties.

A Andris 26.12.2008

a es vispar izmetu televizoru. pa televiziju visiem vienmer ir slikti, jaunumus uzzinu no interneta, filmas skatos kinoteatros vai ar datoru

P psc 27.12.2008

es ari censos skatities filmas pa datoru.. nezinu kas par darbinikiem strada tv3, jo vienmer ir kaut kadi traucejumi...vai pazuud bilde, vai skaņa, vai titri iet pavisam no citas filmas..sausmas!filmas vienas un tas pasas, neka jauna!

: :))) 28.12.2008

Ja nepatīk neskaties TV3! Kam patīk tie skataas un nesūdzās..

L liesma 28.12.2008

es ar Krievijas kanālos lūrēšu -sirsnība, jautrība un asprātība ik uz soļa nevis tie nodrāztie gabali (Viens pats mājās, trulas multenes, seriālu parāde utt.)! Laimīgu jauno gadu!

P patriotc 28.12.2008

piekritu ka latvijas televizijas ir galigi garaam!

S SUPREMO 28.12.2008

Kad latvijas TV rādīs mūsu pašu superīgo multeni-MUNKS UN LEMIJS?

B baibiņa 28.12.2008

Nu nabadzīga valsts, nabadzīga televīzija!Nu nav tam TV3 naudiņas, ko padarīsi?Arī es dodu priekšroku ārzemju TV kanāliem.

I Iedziivotaajs 28.12.2008

Arii es piekriitu, pats neesmu latvietis, bet dazreiz skatos LV kanaalus, un man arii bija tada domaa, labi esmu saprotu krievu valodu un varu skatiities Ru programmas, bet ko skataas Latvieshi es pat nezinu, jo dazreiz iesleegshu LV kanaalus, nu pilneegi nav ko skatiities. Iipashi LTV 1

A ally 22.04.2009

dievinu internetu _nokačā savas iemīļotās filmas, multenes_ un laimīgi skaties :)) + nav to reklāmu _uh_

A Andrejs Lasmanis 25.10.2017

Skatos kā Svešo seju tā Ēnu spēles. Aktieri gandrīz vieni un tie paši abos seriālos. Protams, aktieri tēlo labi, bet reizēm sajūk, kurš ir kas un kurā seriāla.