www.sudzibas.lv TV3 Bez tabu Nekorekts sižets

TV3 Bez tabu - Nekorekts sižets

Pēc tv3 vakardienas (22.01.21) nekorektā sižeta, bez tabu, par, Ušakova Kepku, piepinot klāt vel Ogres, zilo kalnu, - šodien (23.01.21) ir noradītā, ar traktoru, visa slēpošanas trase 1.8 km pie, kepkas, un mazo Kalniņu, kuru 4. Dienas uzpūta no puškām-arī nolīdzinājusi, līdz ar zemi, traktori!
Nesaskatu saistību starp, Kepku, un slēpošanas trasi, uz līdzenas Pļavas!

Vai šodien Rīgā, arī ir likvidētas, pārējās slēpošanas trases: Uzvaras parkā un citas?

Kas nes atbildību par slēpošanas trases likvidēšanu?

Pie kā vainīgi trases uzturētāji?

Šos jautājumus uzdevu, bez tabu, publiski fb lapa, atbildes nesaņēmu un ieraksts uzreiz tiek dzēsts!

G

G Gunita 23.01.2021

Kā ari,sižetā,Rīgas Domes Vides Pārvaldes priekšniece,sniedza melīgu informaciju,par ,,Ušakova kepkas,,moritoringa veikšanas termiņu-sakot,ka tie esot / būšot vel 25.gadi !
Turpretīm,no visiem Rīgas Domes pirmavotiem-moritoringa termiņš bija noteikts tikai 5.gadi un jau 2020.vasaras beigas,šis termiņš ir iztecējis un esošais žogs jau sen bija janēm nost.