TV spēle ''Lielais Jautājums'' - Reāla ņirgāšanās!

Mani kaitina tas ka šajā raidījumā speciāli uzdod vieglus jautājumus, et sazvanīt nevar - tikai iekasē naudiņu par zvaniem. vai nevajadzētu likumā norādīt, lai nebūtu izkrāpšanas šajos TV šovos jābūt katru peiekto minūti zvanītājam!

Ja es atrastos lielā jautājuma studijā es laikam kļūtu miljonārs, brt viņiem būtu jāņem kredīts...

6 666 23.02.2010

!!!

B Baņkieris 23.02.2010

Šādas spēles ir domātas šādiem lohiem kā Tu!
Nelaime ir tur, ka mūsu sabiedrība neprot loģiski domāt un izvilkt loģisko ķēdīti! Kā arī ļoti mantrausīgi!
Uzdodiet sev jautājumu "Kāpēc tie jautājumi ir tik viegli?" un sāciet loģiski domāt!
- tāpēc, ka atbildi zin katrs;
- būs ļoti daudzi, kas vēlēsies sazvanīt;
Un rīkotājam krīt naudiņa kabatā, bet jūs kā bijāt lohs, tā paliekat tāds!
Fiška jau ir tur, lai būtu pēc iespējas vairāk zvanītāju! Ja jautājums būtu grūts, būtu 50 zvanītāji, bet ja jautājums ir viegls, tad būt 5000 zvanītāju!
Vienīgais ko varētu šajā lietā darīt: ieviest visiem šiem lohatroniem 9000 numerāciju, tad cilvēki domātu ar galvu un nebūtu tik mantkārīgi!
NAUDA, KAS VIEGLI NĀK, VIEGLI ARĪ AIZIET!

K Keita 24.02.2010

Tiesaam...Prieks kam vispaar jaazvana uz tadaam mulkiibaam? Cilveeku kraapsana, tas ir fakts...Tiesa gan, man arii besii, ka tas viss tiek tik atklaati dariits.

T Taisnība 25.02.2010

Jā besī tas ka viņa tur vāvuļo visu laiku vienu un to pašu! Paskaitat cik zvanus viņi raidījumā pieņem...
Krievijā i to biežāk sazvana šada tipa raidījumus un vinnesti ir lielāki - mērāmi mūsu naudā no 500LS līdz 5000LS un vairāk, bet kā lohi nevar atminēt ja iedoti 8burti tie vissi ir jāizmanto...

0 0980 03.03.2010

ja nepatiik, tad ej zodz. Lielais Jautaajums piedaavaa iespeeju vinneet naudu.