TV spēle "Evrika"

Gribētos atrunāt lētticīgos ļautiņus no krāpnieciskās TV spēles "Evrika".Lieta tāda, ka, pazvanot pa maksas tālruni 9096111, automātiskais atbildētājs nober trīs jautājumus. Nepaskaidrojot, kā uz tiem lai atbild, jo, otrā līnijas galā dzīva cilvēka nav, automāts tūlīt piedāvā nospiest "restīti", lai atkārtotu jautājumu. Paejot apmēram sekundei, Jums lepni paziņo, ka "na vopros vi otvetili nepravilno". Tātad, jo Jūsu konta noņemts Ls 1,18. Jājautā, vai ir kāda institūcija, kura kontrolētu šādu atmodas laika krāpniekfirmu praksi piekopjošu kantoru darbību. Tiek apkrāpta tauta, sevišķi jaunieši, kuri arī zinot pareizo atbildi uz spēlē uzdotajiem jautājumiem, pie atbildes netiek tikai tāpēc, ka šīs spēles (zvana) noteikumi telefonā netiek paskaidroti. Kauns Evrikai un visiem blēžiem, kuri tur iedzīvojās uz lētticīgo rēķina! kauns mūsu valstij un pašai TV, kura laiž pie ētera šādus kretīnus!

I igors 15.09.2006

da tam v etoj eureki voobse 10 voprosov na kotorije ja pravilno otvetil i mne blagopolucno otvetili cto otvetili vi verno no nebili samim bistrim hotja v studiji nebilo zvonkov jesce minuti 4 posle mojego zvonka koroce durjat i grabat popolnoj no na vse jest svoja uprava milije ludi u kogo takaja ze obida pisite mne na milo i poverte mne jesli mi vse soberemsja u studiji mi bit mozet predatvratim tot bespredel kotorij tam tvoritsa

O olja 15.09.2006

dobrij vecer i mne toze hocitsa dobavit paru slov po povodu etoj grebanoj evriki.narod durjat oni konkretno ja licno zvonila i sledoval vopros za voprosom a potom mne takze kak i tomu igorju skazali cto ja bila nesliskom bistra koroce tuda dozvanivajutsa tolko podstavnije i poetomu milije ludji neverte i nezvonite tuda eto vse obman i ja dumaju cto so mnoj soglasitsa polovina naselenija latviji ved denuzku vigrat hocetsa vsem no takije jest aferisti ja dumaju ob etoj peredaci jesce zagovorjat i tolpi obizenih i obmanutih ljudej dobjutsa spravedlivosti a nasemu televidenju bolsoj pozor za to cto puskajut v efir takih gadov a jesce hocju skazat pro etu vedusuju natasu katoraja neset v pramom efire polnij bred vi bi hot scenarij vedusej kakoj nibud pridumali a to vrode neblondinka a tupaja kak valenok

A Anton 21.09.2006

Da ja toze na eto popalsa,pricem posle togo kak skazali cto zvonok stoit lat ,razgovor oborvalsa..i tak 2 raza

A anna 04.10.2006

To 4to eto=LOXOTRON vse yze znajyt! No kogda eti vedywie takoj bred nesyt-toze terpimo-no NAY4ITE ix PRAVILNO proiznositj BYKVI!! POZOR!

S sergejs 17.10.2006

stulba speele man divas reizes naudu piekraapa, es veel par to tiesaasos, ka nekaa nepaskaidro, neiesaku speeleet so speeli kaut vai arii tu zini pareizu atbildi, stulbums baugais, iistaakie losi kas riiko so speeli, neciesu kraapniekus, es no naakos nedeelas iesuudzeesu tiesaaa!!!!!

V vika 19.10.2006

da da bilo delo. igra gavno, toljko i delajut cto ljudej za durakov derzat! urodi. u nas ze kak vsegda vsjo cerez žopu

T Toljan 16.11.2006

Menja toze naduli, ne objasniv pravil igri na 1,18 Ls. Zvonil v peredacu znaja pravilnij otvet, a mne otvetil kakoj to avtootvetcik s loterejej, kak v lohotrone.. Ja bi nadaval v golovu etim "Evrikovcam"

V Vitalij 11.02.2007

ja toze kupilsaj na etu evriku otvetil na 10 voprosov i mne govorjat vi sli6kom medlenno otve4ali noja uveren 4to ja otve4al dostato4no bistro

J ja 25.05.2007

da vi sami lohi. takim lohotronam uzhe let 15, a vi vsjo ewjo na eto pokupaetesj!! u menja voobwe bashka raskalivatjsja nachinaet psle dvuh minut proslushivanija togo, chto nesjot eta umnichka-veduwaja!!!! voobwe ,pizdec!! tolko v latvii takaja programma i takie veduwie mogut pojavitjsja na tv!!