www.sudzibas.lv Turku Ahmeds no Alānijas Solīja apprecēt un neapprecēja!!!

Turku Ahmeds no Alānijas - Solīja apprecēt un neapprecēja!!!

Man šāda situācija - Alānijas pludmalē pienāca vīrietis vārdā Ahmeds, paspēlēja ar mani voleibolu un papeldējās ar mani pa jūriņu. Protams, ka pēc notikušā viņa pienākums bija mani apprecēt, ko viņš arī svinīgi apsolījis vairāku liecienieku priekšā. To dzirdēja visa pludmale - krievu proletariāts, vācu inteliģence, zviedru ģimene, bārmenis Mahmets un kamieļu ekskursiju speciālists Osmans. Ahmeds solīja pārzvanīt uz manu numuru, bet tā arī nepārzvanīja! Un joprojām neapprecēja! Es iztērēju veselas 2 stundas no savas dzīves šim vīrietim, daudz kosmētikas, nopērku jauno bikini peldkostīmu šim braucienam un uztaisīju manikīru, bet tā arī paliku vecmeitās! Īstais sieviešu siržu lauzējs, es tā gaidīju viņa zvanu, tā gaidīju mūsu kāzas!!!

N

D Dailis Bezvārdis 26.11.2013

a, vāveri noskuvi un nomazgāji ?

L Liene Bredaka 26.11.2013

Viņš mani apprecēja... tu biji tāda kā atvada no vecpuišu dzīves :D

E Exsecutioner 26.11.2013

Abas muļķes! Tik kura vairāk, tā kura tagad cilpu kaklā ievēra, vai tā kura divās stundās tā arī nebeidza...

M mammaCool 03.12.2013

bet es piekasu vienu Ahmedu tepat Riga-vins man dargu Versace sominu, pergamento grimu un plastisko operaciju, bet es apsoliju piezvanit..:D

M marsietis 06.12.2013

Tak Nataša ož pēc siļķēm, bet Ahmets to necieš