Turkebab - Porcijas

Sanāca pusdienot Āgenskalna tirgus rajonā, parasti šajās iestādēs neieturos, bet sagribejās mazliet ko savādāku. Tad nu lūk pasūtot girosu, jeb kas tas skaitās uz šķīvja - jūs paēduši nebūsiet, jo porcija tiek salikta tā, ka izskatās liela, bet patiesība tur nekā nav - kādi 5-6 frī kartupeļi, giross un kaudze ar kāpostiem/salatiem utt.

Pakomunicējot ar vietejo darbinieku (angliski) es paskaidroju, ka nu tas nav gluži tas pats , kas uz bildes augšā un izmērs ir neadekvāts, uz ko darbinieks izlikās nesaprotam ko es vēlos.
Katrā gadījumā - es te neiešu vairs, ja kādam sanāk iet, tad apdomājiet, vai ir vērts. Iespejams, ka citas porcijas tur ir sakarīga izmēra

Salīdzinājumam Lauvas nama girosa porcija ar salkātiem/katrupeļiem ir vismaz 2.5x lielāka.

03.02.2019

C critical thinker 03.02.2019

tad paliec pie lauvas nama. (p.s. salāti, starp citu, ir veselīgi :))

V VeseligaKritika 07.02.2019

Šis ir antireklāmu portāls, nevis pozitīvās domāšanas veicināšanas klubiņš. man primārais mērķis bija pateikt, ka Turkebabs Āgenskalnā ir grabšķis, jo porcijas mazas. Ja velme parbaudīt - vienmēr laipni, radiet viniem ienākumus, es to neadrīšu un neiesaku citiem.

K Klientamnavtaisnība 04.02.2019

A bildes kur?