www.sudzibas.lv Turkebab Attieksme pret darbiniekiem

Turkebab - Attieksme pret darbiniekiem

Kādu laiku atpakaļ strādāju jaunajā turkebabā jelgavā, 2 mēnešus, pēc tam mani atlaida, jo itkā pildot slikti savus pienākumus. Varu piebilst, ka pirms turkebaba esmu daudz strādājusi apkalpošanas jomā, un pati neesmu nekāds konflikts cilvēks, tāpēc agrāk problēmu nebija, gluži otrādi. Pat nerunāšu par to, ka darbs ir pretīgs, visu laiku viss eļļains, nereāls karstums pie griliem, kad visa seja gandrīz kūst, visas rokas ar abdegumiem, katru vakaru ir absolūti visu jāmazgā pašiem, ko dari pēc 23: 00, un pēc sava darba laika vel paliec uz kādu vel stundu, kura pat neapmaksājas. Ļoti nepatika kā vadība pilda savus pienākumus, uz kādu nedēļu varēja aizkavēt algu. Ļoti nepatika attieksme no vadītājas, kurai bija vienalga ka mēs strādājām krekliņos ar īsām piedurknēm 2 metru attālumā no visu laiku atvērtām durvīm, tas bija rudenī, un puse no darbiniekiem tā dēļ saaukstējas un visu laiku slimoja, kaut gan pati personīgi prasīju kādu siltāku uniformu, tas lūgums tika ignorēts. Arī bija apsolīta par brīvu maltīte, bet par brīvu varēja dzert tikai tēju un nekā vairāk. Nepatika tas, ka darbiniekus neuzskata par cilvēkiem, kuriem ir savas darīšanas, pabrīdināt par kādu sapulci vai inventarizāciju varēja pirms kādas vienas dienas, un vienkārši bija piespiests gāzt nost visus plānus, un tā nebija vienīgā reize. Šī kompānija atlaiž darbiniekus pēc 2 pārbaudes mēnešiem, vienkārši tāpēc ka tu nepatiki vadītājai, un cik sapratu vienkārši ir izdevīgi paņemt atkal jaunus darbiniekus, lai maksātu mazāk! Paliek tikai tie, kuri ir "labā roka", un par visu stukačo. Neēsmu tāda, tāpēc mani un vel 2 darbiniekus vienkārši pirms vienas dienas pirms pārbaudes laika izbeigšanas izmet ārā no darbineku čata whatsapā, vienkārši nesakot nekā, nekādu paskaidrojumu! Pati zvanīju uzzināt ko tas nozīmē, uz ko man atbild "tu netiec galā ar saviem pienākumiem". Murgi un vien, uzskatu ka no visiem darbiniekiem apkalpoju viscentīgāk un pozitīvāk. Arī ir tāda lieta ka darbiniekiem bez jebkāda nopietna iemesla var vienkārši uzlikt sodu 30 euro, kad vienkārši apsēdies pie galdiņa paēst. Nebūtu jau nekādu iebildumu, bet dažreiz maiņas bija pa 14 stundām, un laikam vadītāja uzskata ka to visu laiku cilvēks var neko neēst. Kad jautāju to, bija piedāvāts darbiniekiem pusdienot netīrajā noliktavā, kur nav kur apsēsties, kur ir auksti jo tā atrodas pazemē, un kur ir tikai autostāvvieta. Nav kur pārğērbties arī, jāiet to darīt tualetē. Un tas viss ir tikai puse no problēmām, to var stāstīt ļoti ilgi. Vai iet strādāt turkebabā, pēc mana stāsta, domājiet paši, ja vēlaties lai kāds slauka ap jums kājas - droši!

K

Работяга 21.01.2018

Sedet ar darbadeveju watsapa pata stulbaka ideja ka var iedomaties..

Den91 21.01.2018

Kur ir vaditajas vards uzvards?

Dainis 22.01.2018

Tas ir interesants uzņēmums, tāda attieksme tur arī bija 10 gadus atpakaļ, nekas nav mainījies, pieder dažiem Turkiem un vienai Krievietei..

I InteliFox 23.01.2018

Strādāju Turkebabā 2011. - 2012. gadā.
Darba apstākļi bija tie paši: karstums, eļļa, apdegumi, pārģērbšanās tualetē, ātrā 3 sekunžu uzkoda zem letes utt., bet kaut kā tikām galā, neviens nesūdzējās un visi strādāja. Neapmierinātas bija tikai cimperlīgās princeses, kuru rokas darbu nav redzējušas. Kā pirmais darbs studentam bija lieliska pieredze!