www.sudzibas.lv Туристическое агентство IRBE LNK piedāvā rezervēt biļetes, kuras pēc tam atceļ

Туристическое агентство IRBE LNK - piedāvā rezervēt biļetes, kuras pēc tam atceļ

Veicu rezervāciju lidojumam biznesa klasē.
Veicot rezervāciju es kā patērtājs ticēju cenai, kura tika uzrādīta rezervēšanas veikšanas brīdī. Vēl jo vairāk, man arī uz epastu tika atsūtīta cena, kura tika uzrādīta pie rezervācijas veikšanas.
Šīs pašas dienas pēcpusdienā man tika atsūtīts paziņojums, "Diemžēl šo rezervāciju nevaram apstiprināt, jo sistēmas kļūdas dēļ ir nepareizi apstiprinātas aviobiļešu cenas."

C celotaj 05.06.2013

piekritu!!!

K klient28 06.06.2013

будем знать

S sare 06.06.2013

nekompetenta firma

G Gurkovska 18.09.2013

Nepiekrītu. Tiešām dažreiz gadās tā, ka rezervācijas sistēmā informācija netiek atjaunota uzreiz pēc cenu izmaiņām. Reāli - aviokompānija jau ir paaugstinājusi cenu uz aviobiļetēm, taču sistēmā šī informācija parādās ar aizkavēšanos. Uz iegādes bŗīdi tā vēl netika atjaunota.. Par izmaiņām Jūs tikāt informēta tās pašas dienas pēcpusdienā(!). Piekristu Jūsu sūdzibai, ja šādu informāciju Jūs saņemtu īsi pirms ceļojuma datumiem vai kā savādāk.