Tūrisma firma "Ajrisa"

Tūrisma firmā "Ajrisa" stradā gruppas vaditāja vardā Larisa. Ja jūs vēlaties laj ceļojumā gruppas vaditāja jums ne traucētu, ajciniet vinju - klusēs ka zivs. Īstas informācijas par objektiem viņaj nav un valsts valodas zināšnas pirmas klases līmenī.

ļ

K Kristīne 13.08.2008

He...ko tad Tu uztraucies, atpūta tad bija pa pirmo, neviens netraucēja, klusums...:))))))))))))))))))))))

D DANS 21.10.2009

LABDIEN, GRIBU VISUS INFORMĒT PAR KRĀPŠANOS UZ LĒTTICĪGU TŪRISTU RĒĶINU. NOPIRKĀM ŠAJĀ '' TŪRISMA FIRMĀ - AIRISA&CO VAI AKO LĪNIJAS '' CEĻOJUMU AR AUTOBUSU, CEĻOJUMS NENOTIKA UN IEKASĒTĀ NAUDA ARĪ NETIEK ATGRIESTA. TAGAD UZSĀKSIM TIESU DARBUS, VARBŪT SANĀKS KAUTKO ATGŪT, VAI CENTĪSIMIES PANĀKT LAI TĀDA AFĒRISTU KOMPĀNIJA NEEKSISTĒTU. ŠĪS KOMPĀNIJAS LĒTĀS AUTOBUSU TŪRES CENAS IR IEGANSTS LAI SAVĀKTU NO MUĻĶIEM NAUDU UZ NEATGRIEŠANU. ESIET UZMANĪGI, NEĻAUJIET SEVI APKRĀPT!