www.sudzibas.lv Tūrisma aģentūra Flinta "pakalpojums" vispār bez kvalitātes

Tūrisma aģentūra Flinta - "pakalpojums" vispār bez kvalitātes

Tikko devāmies ar bērniem braucienā "atrakciju parki Vācijā". nepatika nekas, izņemot pašus parkus, šādu iemeslu dēļ:
1. firma, plānojot maršrutu, nebija saplānojusi stundas, kā arī laikus, cikos kur ir jāizbrauc. līdz ar to atrakciju parkā Serengeti zvēru apsaktei tika dota 1 stunda un atrakciju apskatei tika dota 1 stunda (braucām 2 dienas dēļ 2 stundām). kad grupas vadītājs mums Heide parkā piedāvāja pavadīt arī tikai 3 stundas (sākotnēji no 11 līdz 14), bijām šokā (jo viņš nebija saskaitījis laiku, kad nonāksim Rīgā). Uz manu jautājumu, kādēļ tik maz, bija atbilde, ka man uz to laiku tie karuseļi jau tāpat būs apriebušies (bet brauciena nosakumus bija "atrakciju parki").
2. grupas "vadītājs" ar sevi neiepazīstināja, tālruņa numuru iedeva pēc pieprasījuma. brauciena laikā mūs vispār ne par ko neinformēja, neko nestāstīja, tikai autobusa priekšā dzēra un darbojās ap savu telefonu. tā rezultātā mūsu grupas vadītājs nebija runājams, jo vakara pusē bija vienkārši un prasti piedzēries.
3. brauciens tika reklamēts kā bērnu brauciens, bet par bērnu braucienu nevarēja būt ne runas. bērniem nebija izstrādāta programma ceļojuma laikā (jo grupas vadītājs ar mums vispār nerunāja), turklāt pirmā filma, ko manai 3gadīgajai meitai autobusā bija jānoskatās, bija "Zāģis" un pēc tam vēl šausmene un pāris bojeviki (paldies dievam, krievu valodā). vakariņas bērniem tika pasniegtas 12 un 1 naktī, kas arī priekš bērnu brauciena ir dīvaini. atpakaļceļā es pamodos no skata, kad filmā žurka kādam grauza ārā acis un viņš kliedza (bērnu brauciena laikā).
4. grupas vadītājs šajos atrakciju parkos nebija bijis, neko nezināja, nebija norezervējis grupas biļetes, nezināja darba laikus un ieejas maksas, neinformēja mūs par iespējām. turklāt ieejas maksa bija 2x lielāka nekā piedāvājumā minētā.

izlasiet šo un padomājiet, pirms vest savus bērnus ar šo aģentūru. sabojāts garastāvoklis un laiks. uzskatu, ka tas nav saucams pat par pakalpojumu.

N

L Linda 26.08.2008

Arī es ar bērnu bijām šajā braucienā, un jāsaka ka kautko tādu piedzīvoju pirmo reizi. Brauciena "vadību" bija uzņēmies pats firmas īpašnieks Aivars. Pēc manām domām uzsākot šādu biznesu vispirms būtu japamācās tūrisma vadība, lai varētu vismaz normāli sastādīt brauciena maršrutu. Jāsaka vislielākais paldies šoferīšiem, kuri visu vadību uzņēmās paši, pat sarunāja grupas biļetes ieejai haid parkā, jo tās protams internetā nebija norezervētas. Tāpēc iesaku visiem - TURIETIES TĀLĀK NO ŠĪS FIRMAS!!!

M Megija 30.10.2008

Piekrītu. Oficiālā info par Flintu Latvijas Vēstnesī - skat.

P protams 10.01.2009

Ir nācies braukt ar šo biroju. Mums pietrūka degviela atpakaļceļam. Grupas vadītājam nebija naudas. Nu vispār, biju šokā! Tāda sajūta, ka kaut kāds kaktu kantoris. Liekas, ka viņi tur pastāvīgi atrodas uz bankrota robežas. Ja kādreiz gribat izmatot šī biroja pakalpojumus zemās cenas dēļ, atcerieties, ka par attiecīgu cenu saņemat attiecīgu pakalpojumu. Kvalitātes nav nekādas.
Arī mūsu braucienā "grupas vadītājs" dzēra visu ceļu. Vakarā, kad bija jāiekārtojas viesnīcā, viņš bija tādā ķēmā, ka nevarēja sadalīt cilvēkus pa numuriņiem. Pat reģistratorei sarunāja rupjības. Kā jau te iepriekš bija minēts, ar organizatoriskajiem darbiem lieliski tika galā šoferīši. Visu cieņu.
Mani tas izbrīna, jo mūsdienās, kad par katru klientu jācīnās, jo cilvēki vairs nevar atļauties braukāt ceļojumos, nedomāt par sniegtā pakalpojuma kvalitāti, ir vairāk nekā plānprātīgi!

S Sandra 18.06.2009

Flinta ir krāpnieki.. nemaksā par sniegtajiem pakalpojumiem... ne par baneru izgatavošanu - ne ari par reklāmas izvietošanu..
Daudzas tūrisma firmas ar šo firmu sen jau nestrādā un mēģina savu naudu dabūt atpakaļ.. ari es to skaitā..

A Abava-Auto 27.06.2009

Sveiki vissi apkrāptie!
Arī mūsu firma tika apkrapta!
Flinta mums ir parāda 720 Ls- un tagad gaidam septembrī tiesu=kura būs jau otrā!Uz pirmo viņi pat necentās ierasties!
Sākam jau domāt vai nevajadzētu Flitai uzsūtit virsū kriminālpoliciju- par apzinātu cilvēku krāpšanu un par krāpniecību lielos apmēros!
Doma ir pamazām meklēt citus apkrāptos, kuri varētu arī kādu liecību dot!