www.sudzibas.lv Turība Naudas krāpšana un korupcija

SIA "Biznesa augstskola Turība" - Naudas krāpšana un korupcija

Vissliktākā augstskola. To varētu nosaukt par izklaides nevis izglītības iestādi. Ļoti daudz izklaides un ārpusstudiju aktivitātes. Notiek daudz izklaižu pasākumi. No mācībām - ļoti maz. Liek mācīties pašam (kā jau jebkurā augstskolā) - Turībā sevišķi. Māca ļoti virspusēji - paldies pasniedzējiem - zinoši pasniedzēji, taču programma ir galīgi švaka, brīnos kā vispār akreditēta augstskola.
Par ko tiek maksāta nauda? Es nesaprotu?
Mācības notiek šādā scenārijā: gadā mācības notiek labi ja 6 mēnešus no septembra līdz novembra vidum, un no janvāra līdz marta vidum. Un lekcijas - 2 dienas nedēļā pa 3-4 lekcijām. Un jāmaksā par to 1370 Ls. Laba cena. Par esošo studentu esamību vispār nerūpējas. Piemēram, atlaides - jā ir ļoti daudz un dažādas. BAT ir ļoti skopa augstskola, atlaides piešķir tiem, kuri mācās sliktāk, bet tie kuri cenšas to pāris grašu dēļ dienām un naktīm - tiek parādīta divu pirkstu kombinācija.
Un galu galā beidzot iespēja saņemt ļoti vāju (neietekmīgu) diplomu. Nav brīnums - agrāk bija iespēja nemācoties nopirkt diplomu. Manuprāt šī iestāde nav izglītības iestādes nosaukuma cienīga. Studējošo pašpārvaldē tiek izmantots entuziasti - studenti, kuri vēlas iesaistīties kādā nozīmīgā darbā, kā rezultātā tiek nostrādināti apvainoti darba gaitā un nesaņem neko rezultātā izrīkotājs gūst pāris desmitus tūkstošus lielu peļņu. Tas ir reāls stāsts. Konkrētus vārdus neizpaudīšu.
Ir atlaides aktīvākajiem Studējošo pašpārvaldes biedriem. Līdz 40% atlaide. Biedri skrien un darbojās SIA "Biznesa augstskola Turība" interesēs. Kā rezultātā studenti zaudē savu naudu, jo tēriņu summa pārsniedz atlaides apjomu. Ļoti neizdevīga augstskola.
Un vēl, kas mani ļoti nokaitināja pirms studiju darba nodošanas drukājot. Katram studentam ir piešķirtas 200 lpp. drukāšanai bez maksas. Es biju aprēķinājis, ka izdrukājot SD viss pietiks, izdrukāju, abpusēju lapu apdruku varēja veikt manuāli, lūdzu konsultantes palīdzību, viņa palīdzēja man izdrukāt ačgārni lapas. Man vajadzēja taisni, lai būtu lasāms kā grāmata. Man bija jādrukā vēlreiz. Lapas pietrūka, bija jāmaksā par izdruku 7 santīmi par labu, un man tādas bija 51. Tā ir nekaunība augstākā mērā.
Mīļie cilvēki, lūdzu, ja esat saprātīgs cilvēks, izvēlieties lūdzu citu augstskolu studēšanai. Es tur mācījos 2 gadus dienas nodaļā, līdz sapratu, ka tā ir nevis augstskola bet palīgskola, kur viss notiek virspusēji un ļoti lēni. Es degradējos. Es dzirdēju sen jau pašizdomātas lietas zinātniskā valodā.
Tā ir krāpšana.

Tajā skolā mācās studenti kuriem:
a) naudu nav kur likt,
b) netīšām uzķērušies uz reklāmu (jo turība reklāmās ir ārišķīga, rāda visu labo un rāda ārišķības),
c) ir vienkārši stulbi.

Ticiet man, tie ir tikai vēl "ziediņi" no visa tā, kas manī ir sakrājies pret "Turību".
Es Jum visiem vēlu iegūt spēcīgas zināšanas labā augstskolā. Mācieties, studējiet, topiet gudri un zinoši speciālisti!

F fejalaumina 13.09.2013

Kā arī vēl varu piebilst to, ka tiešām liek studentiem pašiem macīties un neaptveramos daudzumos. Ja students strādā pilnas slodzes darbu, tad nav nekādu cerību ar visu to apjomu tikt galā. Un protams, par katru parādu ir jāmaksā.
Par lekcijām arī varu apstiprināt, ka notiek loti maz un tad tādas ļoti pliekanas, runā par to kas ir katram pašam par sevi saprotams. Respektīvi, tas nav Jūsu naudas vērts.
Ļoti nožēloju, ka iestājos, tā kā samaksāju par semestri, tad nomācīšos to un tad stāšos ārā.
Un ņemiet vērā, ka ja vēlaties maksāt katru mēnesi, tad maģistratūrā ir 20% uzcenojums, kad sāksiet studēt sapratīsiet kāpēc...

Arī silti iesaku izvēlēties citu augstskolu!

E Engelitis89+ 12.06.2020

Ne tikai maģistriem arī bakalauram 20% izstājos un labi,ka tā jo palasot šeit saprotu,ka nekas labs nebūtu sagaidāms sevišķi juridiskajā. Žēl ,ka zaudēju 177 eur

Z zibens10 01.07.2014

Tā ir. Tur ir izcila attieksme un atlaides pret bagātajiem un slavenajiem, kas tur mācās, bet diskriminējoša attieksme un papildmaksas pret "ierindas" studentiem. Vadība - dekāne, prodekāne utt. jau ir pieskaitāmas pie īpašas indīgo čūsku un aprobežotības kalngala sugas. Vispār tur pasniedzēji rej, kož, šņāc un nīd. Ekonomē uz visu, lai tikai saimniekiem nopelnītu vēl pāris taukšķus. Pasniedzēji strādā vēl papilddarbos, tad arī viņu darbs Turībā ir haltūras līmenī.

Z zibens10 01.07.2014

Visspožāk negatīvisma ziņā izceļas Tūrisma fakultāte.