LV RU
www.sudzibas.lv Turība Alkohols! Melošana! Azartspēles! Studentu (klientu) pazemošana! Nievājoša attieksme!

Biznesa augstskola Turība - Alkohols! Melošana! Azartspēles! Studentu (klientu) pazemošana! Nievājoša attieksme!

Iesaku izlasīt līdz galam!

Ja jūs gribat, lai jūs pazemo, izsmej, noniecina, saņemt nožēlojamu attieksmi no Māra bērziņa, u. C. , tad variet iet un mācīties biznesa augstskolā "turība" Cēsīs. Piemērus, labus un pareizus, profesijai jums neviens nestāstīs! Jūs pazemos! Vēl neiesaku sekot "eksperta līmeņa pārdošana" https://www.facebook.com/salestraining/! Turība un
"eksperta līmeņa pārdošana" sadarbojas.

Ja jūs gribat lekcijās dzirdēt, kā pasniedzējs, māris bērziņš, runā par alkoholu, azartspēlēm, kā arī dzirdēt par to, ka zināšanas un informācija jums nebūs vajadzīgas dzīvē, tad jūs variet iet mācīties uz turība izglītības iestādi. (no psiholoģijas viedokļa, cilvēks runā par to, ko domā vai dara) . Izdariet secinājumus paši. Šajā augstskolā pasniedzēji runā par naudu, brendiem, bet paši neviens nerāda piemēru uz sevis.

Ja jūs gribat, lai jūsu dokumentus, datus, kurus jūs nebūsiet devuši biznesa augstskola "turība', iztirzā publiski, jūs variet mācīties "turība". Tāpat arī pirkumu saraksti, mana klausītā mūzika tika aprunāta lekcijās. Ar šādu informāciju nebiju dalījusies ne ar vienu no turība. Man kā studente, i biznesa augstskolā "turība" cēsīs, bija visaugstākā studiju maksa par studijām starp saviem kursa biedriem.

Es uz diviem eksāmeniem neaizgāju dēļ nievājošās pasniedzēju attieksmes.
Paprasīju atvainošanos no turība, viņi uzskata, ka atvainoties nevajag.
Biznesa augstskolas turība, uzņēmējdarbības fakultātes, komercdarbības katedras, mārketings un tirdzniecības, pasniedzēji, t. S. Māris bērziņš, neuzņemas atbildību par saviem netīrajiem darbiem. Turība atvainoties nemāk!

Ja arī jūs gribat saņemt pazemojumus par savu naudu, tad variet iet uz turība mācīties! Es to visu piedzīvoju uz savas ādas, lai gan man kā studentei (klientei) vajadzēja tikai informāciju, par kuru maksāju lielu naudu. Turība neinteresē, ka studenti beidz viņu augstskolu. Pasniedzējs, māris bērziņš, man acīs pateica, ka viņam neinteresē, ka esmu kliente. Māris bērziņš pasniedz loģistiku, mārketingu, plānošanu tirdzniecībā.

Dēļ biznesa augstskolas turība, visticamāk vairs nemācīšos. Turība nepabeidzu.

15.06.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (6)

Aizmirsu piebilst! Biznesa augstskolas Turība , pasniedzējs, Māris Bērziņš, draudēja ar policiju! Lai gan neko tādu nepateicu, neizdarīju, tikai paprasīju atvainošanos!

I Irfedr 15.06.2019

Nesaprotu kāds sakars mācībām ar jūsu pirkumu sarakstu un mūziku, ko klausaties?
Pasniedzējam tas interesē?! Jums jau nav jāseko pasniedzēja piemēriem...

Tur jau tā lieta, es arī domāju, ka viņiem, Biznesa augstskolas Turība pasniedzējiem, mana personīgā dzīve, pirkumi, man mūzikas izvēle un daudz , kas cits neinteresē. Bet tā ir Turība, un viņiem tik tādas lietas interesē: nauda, manta, brendi u.c.
Paldies par atbalstu. Es arī nesekoju Biznesa augstskolas Turība piemēriem. Augstskolu pametu.

Life is life 15.06.2019

Domāji, ka tev tur brīnumainā kārtā pēkšņi pārvērtīs par biznesa haizivi? LOL Vismaz tā tu sapratīsi, kāds ir viens no biznesa variantiem - kāst studiju naudu no tādiem losīšiem kā tu.

Redzi kā, ja man būtu vajadzīgs pārtapt par biznesa haizivi, es to būtu izdarījusi sen. Man tas nav vajadzīgs - būt haizivij. Man vajadzēja tikai informāciju, piemērus, kurus Turība nespēj dot, jo viņiem to nav! Kas attiecas uz biznesa variantiem - no tādas augstskolas izaug uzņēmēji, kuri neciena savus darbiniekus..., uzņēmējiem dzimst bērni, kuri neciena cilvēkus... un bērni izaug tieši tādi paši, kā vecāki .. audzināšana! Un biznesā efektīvākais variants ir sadarbība gan ar klientiem, gan ar darbiniekiem, citiem uzņēmumiem, ja kas!

Māris Bērziņš ir labs pasniedzējs, interesanti pasniedz lekcijas, runā ar studentiem, atbild uz jautājumiem. Viss ko te sarakstīji manuprāt ir tīrākie meli, neierasties un eksāmens un prasīt atvainošanos jau izklausās slimi.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes