www.sudzibas.lv Turība Pasniedzēji

Biznesa Augstskoa Turība - Pasniedzēji

Ingrida veikša kadedras kundze. Neadekvata vecene.. Atzimes liek tik neadekvati.. Man pašai situacija tada ka majas darbu izpildiju un kontroldarbu uzrakstiju es pati jutu ka kontroldarbu labi uzrakstiju bet atveru vaļa batisu un skatos 3 un es zinu 100% ka 3 tiešam nava un ta viņas attieksme briesmiga lekcijas pat normali savu majas darbu nevar norunat, ka jaucas iekša un muld kaut ko! Taka miļie absolventi nu nenaciet uz turibu un juridisko fakultati, te puse no pasniedzejiem tadi ir!

R

C critical thinker 24.11.2016

Izslēdz Caps Lock, iemācies latviešu valodu. Tad pienāc atkal.

R REGS123 24.11.2016

CAPS LOCK ARA NESLEGSU. PAR MANAM GRAMATISKAM KLUDAM NESATRAUCIES,

A absk12 25.11.2016

Nu tad nebrīnis ka 3! :D

A aicis24 25.11.2016

Es ar kādreiz,skolā bieži jutu,ka esmu uzrakstījis labi,bet skolotājs ieliek 2 par darbu.Taka,nepietiek tikai ar to,kā tev liekas,jo skolotājs tak nedomā,tieši tā pat,kā tu.

proverka777 25.11.2016

par ko sudziba? katra augstskola ir tadi pasniedzeji vai tu doma ka viniem vajag vienkarsi uzdavinat tev labas atzimes, tikai tadel ka tavi vecaki maksa par tavam studijam 2000eur gada?

R REGS123 28.11.2016

kāpēc lai uzdavinat? Ja es maksaju tadu naudu par studijam tad lai attieciga limeni lai ari vinas vada! majasdarbus pat norunat nevar ka jaucas ieksa, pie katra varda piekasas.

R REGS123 28.11.2016

Nu labi citreiz kad sanak nesekmiga atzime tad Ok es pienemu to ka ir ta zema atzime. Bet saja parbaudijuma es loti labi zinaju ka vis bus ok un vel pec KD ar kolegiem apspriedam KD un lielako tiess sakrita visas atbildes