Biznes augstskola Turība - Ruta Blaua

Sākšu ar to - ja gribiet strādāt pa brīvu un būt aprieti kā kalpi, droši dodieties strādāt pie Rutas Blauas, kas ir direktore Tērbatas virtuvei. Pati kādu laiku pastrādāju Staburagā - bijušajā LIDO čaka un Stabu ielas stūrī. Neskaitāmas reizes lūdzu parakstīt savu līgumu un arī savu eksemplāru, taču līdz darba attiecību pārtraukšanai tā arī nesaņēmu. Un es tāda nebiju vienīgā, jo tajā iestādē reti kuram palaimējās dabūt parakstīt un iegūt savu darba līguma eksemplāru. Iestājoties darbā, viņa visiem melo, ka viss būšot likumīgi, oficiāli un alga būs laicīgi. BET algu cilvēki nav dabūjuši pat no 2009.gada oktobra mēneša. Tur strādā pārsvarā gados vecāki cilvēki, kuri baidās aiziet, jo citur savā vecumā nedabūs darbu un ar mēnešiem strāda pa brīvu, cerot, ka varbūt kādreiz dabūs savu algu. Attieksme pret darbiniekiem - par to, ka cilvēks "uzdrošinās" paprasīt savu algu, kurš nav saņēmis to pa vairākiem mēnešiem, viņš tiek no sākuma noriets un pēc tam atlaists. Pati to redzēju un dzirdēju. Labākā gadījumā, ja darbinieks paprasa algu, Ruta Blaua vārdiski pasaka - ej prom, ja kaut kas nepatīk, ko tu te vēl dari! Vairākkārt darbinieki saukuši Valsts Darba inspekciju, manā laikā tie bija ieradušies 3 reizes, padzēra kafiju, paēda kotletes un tāpat arī aizgāja - darbiniekiem no tā pilnīgi nekas nemainījās- ne dabūja savus līgumus, ne arī algu. Darbiniekiem ir pamatotas aizdomas, ka Ruta nodarbojas arī ar korupciju - ceru, ka kādreiz viņa nonāks arī KNAB redzes lokā! Telefoniski Darba inspekcija tā arī darbiniekiem atbildēja, ka šajā iestādē ir neskaitāmi pārkāpumi un nekārtības, tikai nav saprotams, kāpēc tad viņi nav tās novērsuši! Jo tur viss turpinās vēl līdz šim brīdim! Ja mani kāds lasa no darba ņēmēju tiesībsargājošām struktūrām, lūdzu, palīdziet tiem nabaga tantukiem un onkulīšiem, kas vergo tajā šausmīgajā peklē, ko sauc par Tērbatas virtuve un kura apkauno un notraipa Staburaga reputāciju. Ruta Blaua ir negodīga, ciniska, rupja, divkosīga, skopa neliete!!! Ruta Blaua strādā privātaugstskolas Turība vadības paspārnē! Par viņiem sīkāk nerakstīšu, man bija darīšana ar Rutu! Zinu, ka viņa strāda Ivara Strautiņa paspārnē - kauns!

L

Komentāri (3)

I inga 06.08.2010

Atsaucieties, kas šādu rakstu taisiija

R Roberts 07.10.2010

Brīdī, kad uzņēmums sāka atgūties no krīzes, Staburaga īpašnieki sāka celt nomas maksas, piestādīt papildus rēķinus un izdomāt visādas nekrietnības, lai nepakļaušanās gadījumā ierobežotu Tērbatas virtuves saimniecisko darbību, un kā zināms, šito alkatībai robežu nav...līdz beidzot vienu dienu arī noslēdza pieeju gan pie Staburaga telpām, gan dokumentiem, kas galu galā noveda uzņēmumu līdz bankrotam..un beidziet te īdēt un vaimanāt...un nepatiesas lietas runāt. Nevis Ruta jūs uz ielas izmeta un algu nesamaksāja, bet gan Staburaga īpašnieki ar savām prettiesiskajām un pretlikumīgajām darbībām noveda uzņēmumu līdz maksātnespējai.
un cik jums nauda netika aizdota savu dzīvokļu parādu un trekno gadu stulbu patēriņa kredītu atmaksai, cik netika avansi uz priekšu maksāti, cik no Jums pašiem vai jūsu ģimenēm netika uz Straupi vesti un par uzņēmuma naudu ārstēti, tad Ruta bija gana laba un iejūtīga...
Un to, ka apzagāt savu darba devēju, tā pa bišķiņām kaut ko līdzi paņemot...un uz to aizvēra acis...to jūs visu nepateicīgie nelieši esat aizmirsuši...tāpēc brīdī, pirms šeit visādas cūcības runāt katrs atcerieties, ko paši esat uzņēmumā labu, un ko sliktu darījuši, cik lojāli un godīgi pret savu darba devēju bijuši, un tad te gānāties...
Ruta strādāja un strādās tālāk, arī visi tie darbinieki, kas bija lojāli un godīgi arī grūtā brīdī, turpinās darbu un saņems iepriekš nesamaksātās naudas...un lai viņai veicas!

H hhhhh 29.01.2011

nepiekritu

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes