BA Turība - Attieksme

Būdama 4.kursa studente šodien piezvanīju uz BAT Tūrisma katedru un jautāju kur internetā var izprintēt Diplomdara tēmas pieteikumu, ko nodot. Meitene, kas pacēla aizkaitinātā tonī teica, ka nezin, es jau jautāju vai vispār ir internetā, viņa saka-pagaidiet..noņem klausuli un skaļā tonī :"Terēze, te viena neaptestā ir tikusi līdz 4, kursam un nezina kā diplomdarba tēmu izprintēt internetā"...viss bija perfekti dzirdams! Kolosāla attieksme pret studentu :D

I Ilze 03.03.2011

Briesmīga attieksme no SAF sekretāres puses. Kā var vispār atļauties man (students, kurš viņai maksā algu) bļaut virsū. Vajag mācēt uzklausīt replikas un tad tās censties novērst, lai neatkārtotos, nevis brēkt virsū un aizstāvēt tikai savu viedokli. Kaut ko tādu var atļauties tikai Latvijā.