Turaidas ziedi

Nebrauciet uz restorānu "Turaidas ziedi" 2 km no Turaidas! Mes tur bijam un tur bija looooti slikti. No sakuma viss izlikas skaisti -jauks guļbūves restorāniņš, apkārtne sakopta, skaista. Iekšā arī skaisti, balti klāti galdi, vispār omulīgi. Pasūtījām ēdienu un sākām gaidīt. Pagāja 1 stunda, no mūsu ķiploku gauzdiņiem ne vēsts un protams arī siltie vēl nebija gatavi.. Apjautājāmies vai vismaz ķiploku grauzdiņus nevaram dabūt kamēr gaidām siltos ēdienus - mums atbildēja, ka diemžēl pavārs nedodot... Tikai kopā ar silto pasniegšot arī grauzdiņus.. pagāja vēl pustunda un tad pēc 1.5 stundas gaidīšanas atnesa arī ilgi gaidīto ēdienu... kartupeļu pusītes apvārītas eļļā, pilnīgi bezgašīgas un sausas, mans steiks , kurš maksāja 7.5Ls bija sīksta, pārcepta un sausa nesaprotamas izcelsmes gaļa, burkānu salāti likās pagatavoti ar Risso eļļu un sāli... Tas vienkārši nebija ēdams! Mēs nebijām vienīgie, kas kurnēja pret pastāvošo kātību.. pie blakus galdiņa kāda kompānija, jau kuro reizi uzdeva jautājumu par to KAD tiks pasniegts ēdamais... Jocīgi, jo restorānā bija tikai 6 galdiņi. Liels bija mūsu pārsteigums, kad saņēmām čeku, kur bija ierēķināti 3! steiki apēsto 2 vietā.. jāņem vērā, ka tas bija par 7.5Ls vairāk. Protams liekos 7.5Ls mums atrēķināja, paskaidrojot, ka neesot jau tik tarki, jo paņemtās kafijas Lates vietā par 1.00Ls gabalā mums esot ierēķinata parasta kafija par 0.6 Ls.. Labu apetīti:) Tā, ka ja gribiet paēst un atpūsties"Turaidas ziedi" nebūs īstā vieta!