www.sudzibas.lv TULKS - RITA BURČIKA/Krāpniece!! TULKS - RITA BURČIKA/Krāpniece!!

TULKS - RITA BURČIKA/Krāpniece!! - TULKS - RITA BURČIKA/Krāpniece!!

Sveicināti Cien.portāla apmeklētāji!!

Iesaku izvairīties no profesionālas krāpnieces/tulka - Ritas Burčikas.

Viss sākās ar to ka bija nepieciešamība pārtulkot diezgan lielu daudzumu dokumentu no Angļu valodas uz latviešu valodu. Minēto tulku atradu facebook mājaslapā. Uzrakstīju viņai un vienojāmies par izmaksām un darba izpildes laiku, tikšanās vietu.
Tika pieprasīti 95 LVL par visu darba izpildi un priekšmaksa 50% apmērā. Tikāmies pie Rīgas centrāltirgus. Apspriedām visas detaļas un pēkšņi minētā sieviete kādas 20 minūtes, man sprauda ausīs batonus par savas personīgās dzīves problēmām, veselības problēmām utt....pieprasīja 95 latu vietā - 120 lati,piekritu tikai tāpēc ka dokumentus vajadzēja steidzamā kārtā. Es biju uz tikšanos paņēmusi priekšapmaksu 50 lati, un dotajai kundzei piedāvāju ja ļoti vajag, pārējo varu pārskaitīt uz viņas bankas kontu...kā rezultātā viņa teica ka tas viņai neder, sakarā ar parādsaistībām utml. Aizgājām līdz tuvākajam bankomātam un es izņēmu pārējo naudiņu un atdevu krāpniecei. Vienojāmies ka pēc divām dienām tulkojums būs gatavs un sazvanīsimies, satiksimies.

Rezultāts ir sekojošs: Ir pagājusi jau gandrīz kā nedēļa pēc termiņa. Ne dokumentu, ne tulkojumu, ne krāpnieces. Biju vairākkārt uzrakstījusi viņai uz facebook kontu, kur tiku rupji noignorēta un galu beigās tiku bloķēta. Telefona numurs vislaik ir izslēgts. Izveidoju vairākus facebook kontus un no tiem arī vērsos pie dotā speciālista, kā rezultātā arī noignorēja un bloķēja.

Ticot firmas.lv datu bāzei, šai krāpniecei ir firma - IK RITAPREMIUM (http://www.firmas.lv/profile/ritapremium-ik/000214894) . Kopā ar vīru bijām aizbraukuši uz uzņēmuma juridisko adresi - Avotu ielā 11-15, tur mēs sastapām vīrieti kurš paziņoja ka šīs ģimenes locekļi sen šeit vairāk nedzīvo un ir nenokārtotas parādsaistības.
Pēc neoficāliem avotiem, dotā krāpniece dzīvo Jaunciemā (posmā no kapsētas līdz Jaunciema fabrikai).

Ja ir vēl kāds apkrāpts cilvēks, lūdzu sazināties ar mani [slēpt]@inbox.lv, dosimies kopā uz policiju un rakstīsim iesniegumu par naudas piesavināšanos un krāpšanu.

ESIET PIESARDZĪGI!

; ;jgi;ygv v 14.10.2013

Opā! Negaidīju no Ritas šādus brīnumus...

Dzīvo viņa blakus Jaunciema kapiem. I-netā viņai ir blogs ar daudzām fotogrāfijām, pameklējiet.

R Rita Riga 10.11.2013

Labdien!

Laikam esmu kluvusi tik populara, ka par mani shaja portala kads nelabvelis - konkurents raksta-)))

Ludzu neticiet sim apmelnojumam un izdomajumam.

Ja cien. [slēpt]@inbox.lv neparstas par mani izplatit nepatiesas zinas, busu spiesta versties policija!!

Rita Burchika.

S Skypap 12.11.2013

Mūsu uzņēmums ar Ritu sadarbojas jau ilgāku laiku un viņa mums tulko gan juridiskos tekstus, gan tehniskās specifikācijas. Termiņi parasti tiek ievēroti un arī ar samaksu nekad nav bijušas problēmas. Ir noslēgts līgums un pārējo visu komunikāciju veicam elektroniski. Operatīvi un ērti.