www.sudzibas.lv tulkojumi Lietuvieši krāpjas

tulkojumi - Lietuvieši krāpjas

Sveiki!
Gribu brīdināt tulkus, kuri saņem pasūtījumus no lietuviešiem.
Uzdarbojas lietuviešu kompānija UAB RA26, kura nemaksā tulkotājiem. Viņi atsūta e-pastu ar vārdu un lūgumu iztulkot tekstus, bet vēlāk, kad aizsūtīts teksts, neatbild uz e-pastiem un nemaksā. Zināmi šie e-pasti: [slēpt]@gmail.com; [slēpt]@zebral.lt; [slēpt]@gmail.com varbūt arī citi. Šie epasti ir saistīti ar minēto uzņēmumu. Lietuvas mājas lapās par šo uzņēmumu ļoti daudz sūdzību. Pats esmu iekritis.
Nekādā gadījumā netulkojiet tekstus, ja e-pastos parādās vārds bet nav tālr. numurs vai citi rekvizīti. Tā ir pirmā pazīme par iespējamo apkrāpšanu!

E

J Jānis 19.07.2010

Edgar, liels paldies Jums par informāciju! Ieteiktu Jums ievietot informāciju par šiem krāpniekiem lielākajās tulkotāju tīmekļa vietnēs (proz.com, translatorscafe.com), lai citi neuzķertos uz šiem neliešiem.