www.sudzibas.lv Tukuma tiesa slikts serviss

Tukuma tiesa - slikts serviss

Gribētu sūdzēties par Tukuma Tiesu, Tukuma Tiesa aizsūtīja uz deklarēto dzīvesvietu paziņojumu par tiesu, tādejādi tiesa rīkojās nekorekti, jo vajadzēja tiesai sūtīt paziņojumu privātā ziņā draugiem.lv facebook.com, instagram, e-pastā, vai whatsapp, vienalga teksta, pdf, vai kādā no bilžu formātiem, tādejādi es 24-7 varētu saņemt un izlasīt paziņojumu, nevis sūtit uz deklarēto dzīvesvietu pzaziņojumu kuru es personīgi nevaru saņemt un izlasīt, jo neēsmu deklarētajā dzīves vietā.

Ne

Cr critical thinker 14.02.2019

tiesas nesūta vēstulītes draugos.
un par savas dzīvesvietas aktualitāti jārūpējas pašam!

Ma macbeton 17.02.2019

Nežvanksti ko nezini!

AMB 14.02.2019

Ну это уже глупость какая-то. Как Вы себе представляете, что они вас искать будут в интернете?
Да банально, кто угодно может получить доступ к данному сообщению ( которое является конфиденциальным, по закону ) посмотрев в телефон/компьютер, взломав аккаунт и тд.

Вы обязаны декларировать свое место жительства, чтобы правительство могло с вами связаться.

Они могут быть уверены в том, что письмо дойдет до адресата только таким образом ( Тот же закон о сохранении личных данных это подтверждает ). Это не их проблема, что Вы не меняете свое декларированное место жительства.

What? 14.02.2019

Goda vārds, neko stulbāku par šo šodien vēl nebiju lasījusi! :D

donna b 14.02.2019

Sorry tu tiesam esi vai tas ir kads joks? Tu nesaproti ka visa oficiala korespondence notiek caur deklareto dzivesvietu?

ramona 14.02.2019

Tam bij jābūt smieklīgi? Patrennējies..
Nākamreiz sanāks labāk.

Bk BK 15.02.2019

Nu tu esi gan stulbenis.

Ma macbeton 17.02.2019

Tā ir. Tādi tie debīlie likumi.
Man arī kad vajadzēja "cietušo" par liecinieku - 2 reizes atlikās sēde, jo viņš vēstules ignorē.
Principā tādā gadijumā jāmeklē ar policiju un jāaiztur, lai atvestu uz tiesu, bet saprātīgāki tiesneši uzdod sekretārēm informēt cilvēki ar jebkādiem veidiem, tai skaitā feisbuki un tamlīdzīgi.
Ja tiesnesis pilnīgs auns, tad var gadīties jā, ka tevi apcietina policija, ne par ko, un tu sēdi nedēļu būrī, gaidi tiesu.
Bet tie visi ir Latvijas likumi...