www.sudzibas.lv Tukuma tiesa slikts serviss

Tukuma tiesa - slikts serviss

Gribētu sūdzēties par Tukuma Tiesu, Tukuma Tiesa aizsūtīja uz deklarēto dzīvesvietu paziņojumu par tiesu, tādejādi tiesa rīkojās nekorekti, jo vajadzēja tiesai sūtīt paziņojumu privātā ziņā draugiem.lv facebook.com, instagram, e-pastā, vai whatsapp, vienalga teksta, pdf, vai kādā no bilžu formātiem, tādejādi es 24-7 varētu saņemt un izlasīt paziņojumu, nevis sūtit uz deklarēto dzīvesvietu pzaziņojumu kuru es personīgi nevaru saņemt un izlasīt, jo neēsmu deklarētajā dzīves vietā.

N

C critical thinker 14.02.2019

tiesas nesūta vēstulītes draugos.
un par savas dzīvesvietas aktualitāti jārūpējas pašam!

AMB 14.02.2019

Ну это уже глупость какая-то. Как Вы себе представляете, что они вас искать будут в интернете?
Да банально, кто угодно может получить доступ к данному сообщению ( которое является конфиденциальным, по закону ) посмотрев в телефон/компьютер, взломав аккаунт и тд.

Вы обязаны декларировать свое место жительства, чтобы правительство могло с вами связаться.

Они могут быть уверены в том, что письмо дойдет до адресата только таким образом ( Тот же закон о сохранении личных данных это подтверждает ). Это не их проблема, что Вы не меняете свое декларированное место жительства.

What? 14.02.2019

Goda vārds, neko stulbāku par šo šodien vēl nebiju lasījusi! :D

donna b 14.02.2019

Sorry tu tiesam esi vai tas ir kads joks? Tu nesaproti ka visa oficiala korespondence notiek caur deklareto dzivesvietu?

RAMONA👀 14.02.2019

Tam bij jābūt smieklīgi? Patrennējies..
Nākamreiz sanāks labāk.

B BK 15.02.2019

Nu tu esi gan stulbenis.