www.sudzibas.lv Tukuma straume AS Kaķu barība, uzmanieties

Tukuma straume AS - Kaķu barība, uzmanieties

Mans kaķis jau vairāk kā pusgadu cīnījās ar liktu pašsajūtu, vemšana gandrīz katru 2-3 dienu. Nevarējām saprast no kā tas ir, vetārsts arī raustīja plecus.
Tajā laikā barojām viņu ar tukuma straumes kaķu barību, pa retam nomainot arī ar citu firmu, bet pārsvarā ar konkrēto barību. Bet sliktā pašsajūta turpināja pieņemties spēkā, līdz pamēģinājām nomainīt kaķu barību. Un ticiet vai nē, bet kopš to izdarījām kaķis nav vēmis ne reizi jau 3 mēnesi pēc kārtas.
Otrs stāsts - vēlāk uzzinājām, ka drauga ģimene savu kaķi arī baroja ar šo barību, bet biežāk kā mēs - teju katru dienu. Un kaķītis pēc 4 mēnešiem aizgāja bojā, arī mocoties ar sliktu pašsajūtu un vemšanu, bet saimnieki pat neesot iedomājušies, ka problēma varot būt barībā, jo brīdinājums bija tikai par dogo suņu barību, kad uzzināja, kad arī kaķu barība nav tīra, bija jau par vēlu. Rodas jautājums - kā šāda barība vēl brīvi pieejama veikala plauktos? Ļoti negribējām ticēt baumām, bet tā kā paši to piedzīvojām, tad vēlamies vērst arī citu kaķu saimnieku uzmanību un lieki neriskēt!

Dainis 26.02.2018

Normāla pārtika sākās no 5 eur kg vismaz! Paši barojat ar mēsliem un tad vēl brīnaties..

A AnnaPanna 26.02.2018

Kā var pusgadu kaķi vienkārši indēt ar sliktu pārtiku ,pusgadu,pusgadu KARL,un tikai tad iedomāties kā jānomaina ir pārtika. Nabaga dzīvnieks ticis pie jums.

S Santa123K 03.03.2018

Piekrītu, bijām pilnīgi idi*ti, jo nevarējām pat iedomāties, ka problēmas varēja rasties no barības (galu galā uzticējāmies, ka PVD visu tur zem kontroles), un kā jau teicu, vetārsts mums pat nepajautāja kādu barību dodam, kad kaķīti aizvedām pie viņa.. Treškārt, šī kaķu barība manam kaķim tiešām garšoja - miksējām no dārgā gala ar šo - lēto. Tagad barojam tikai ar Royal Canin, ProPlan utt. un viss ir labi (tpu, tpu). Kaķītis ir atkopies. Tāpēc, ja kādam ir līdzīgas problēmas, tad pamēģiniet iet šādu ceļu kā mēs un IESPĒJAMS viss būs kārtībā.

Janis Zlemešs 13.05.2018

Savu kaķu dāmu sesto gadu jau kā baroju tikai un vienīgi ar sauso PURINU!STERILCAT.Par lētākām neesu nemaz interesējies un esmu parliecināts ka nemaz tik lētas tās citas arī nav!Ar smiltiņām-nav derīgu smiltiņu,tāpēc velku tos sarkanos AMIGO vai CATFIELD maisus noCT.Nezkapēc vienīgā vieta kur tās tirgo!Mana pieredze

I Inga 13.05.2018

Barojam jau gadu divus parastus kaķīšus- māti un kaķēnu- tikai ar Straumes barību, kura abām garšo. Kaķi ir veseli!

E Es no Tukuma 02.05.2020

Mēs visu laiku kaķus barojam ar Tukuma straumes kaķu barību un nekad nekādu problēmu nav bijis...