www.sudzibas.lv Tukuma NMP nebūs sūdzība,bet gan ļoti laba attsauksme

Tukuma NMP - nebūs sūdzība,bet gan ļoti laba attsauksme

...viss notika vakar 20.06.2023g.,no rīta uzradās sāpes kreisā sānā,domaju pāries,jo iepriekš, iesāpējās un pārgāja sāpes. jo man to diagnožu ir daudz,esmu 2.grupas invalīds. Šoreiz sāpes nepārgāja,tās tikai pieauga.Devos uz Tukuma NMP, mani uzņēma. Viss notika diezgan ātri, no sāpēm pat nejutu,kā man rokā ievietoja katetri. Nezinu kas tās pa plastmasa ,,burciņām,, bija,bet no pirmās ,,burciņas,, sāpes pazuda tā, kā itkā nekas nebūtu sāpējis.No otras ,,burciņas,, vairs pat mājās negribējās iet, jutos specīgā eiforijā. Nobiju apmēram no 10.30,- līdz laikam 16.00 NMP uznemšanas palātā. Veica man izmeklēšanu, un sapes izraisītāju atrada.
Arī pirms tam biju,Tukuma NMP, uzrādija sliktas analīzes,kautkā tam nepievērsu uzmanību.
Ļoti liels paldies dakterei Kalme-Danenbauma Ilze, dakterim, vārdu nezinu, laikam tik zinu traumatologs, arī māsiņām, viena bija itkā pēc horoskopa Skorpione, tā sanāca uzzināt...,būdams tai laikā posmā, rredzēju cik tomer tas ir smags un atbildīgs darbs, skraidīja kā skudras...,ārpus NMP tas nav redams, a es redzēju...
Vēlreiz, liels paldies Tukuma NMP,par man veikto palīdzību. Izturību jūsu smagajā atbildīgajā darbā.
ar lielu cieņu Imants R.