www.sudzibas.lv TUKUMA METĀLS, SIA Krāsainais metāls

TUKUMA METĀLS, SIA - Krāsainais metāls

Labdien. Nodevu šodien krāsaino metālu motora lietas alumīnija 28 kg cena tik 75 centi domāju ka Ls vel. Pie sienas vel vagoniņā bija liela lapa ar cenām kuras tik bija pielikts eiro bet cenas ciparos pat neatbilst latiem. Sākām tur diskutēt ko tik maz tad uzreiz ja pārskatītu tad vel mazāk un tā bijām jau nosvēruši un tā man iedeva tik 28.50 eiro. Pa alumīnija lietā maksā 1.15 eiro-1,20 eiro tad man vajadzēja saņemt 44.84 es apstulbu un paliku pie 28.50 zaudēju 16.34 eiro plus mīnus:(
Protams papīrus nekādus neristajām jo ar pārskaitījumu vel mazāk būtu man bijis bet lapiņa vagonā bija ka tik 0,75 eiro maksā...

E

E Edgarsss 09.01.2014

38KG BIJA TAK

A AK79 09.01.2014

Un taas daljas kaut kur biji nospeeris (kaadaa garaazhaa vai pagalmaa, kur bez pieskatiishanas atradaas)?

K kurmiskk 11.01.2014

Tukuma Metāla priekšnieks Armands Sproģis dara kā grib un ko grib, tā kā arī maksā cik grib.Man nozaga lauksaimniecības agregātu, kuru zagļi nodeva Tukuma Metālam, policija atrada jau sagrieztas detaļas un Sproģis neatzinās, kas tie bija par zagļiem, kas viņam nodeva metālu.Tātad tas izsaka tikai vienu, ka čeki un kvītis netiek izrakstītas, visas, lielākā daļa naudas darījumu notiek ar skaidru naudu.Tā kā tā ir noziedzīga nodarbe, Sproģis ieinteresēts savā biznesā, kur mums ir atbildīgi uzraugošās un kontrolējošās iestādes?Nenododiet viņam neko, viņš iedzīvojas uz cita nelaimes.