Tukuma 2. vidusskola - Slikta skola

Tukuma 2. Vidusskola bērni ir neaudzināti skrien, lec, bļauj, viens otru sit, rausta uz visām pusēm cik pati esmu redzējusi dežuranti meiğina aizrādit, bet berniem ir pilnīgi vienalga! Skolotāji daži nāk un aizrāda, bet citi uzvedas takā butu atnākuši tikai pakaļ algai! Man ir daži bērni žēl kas atnākuši mācīties bet kaut kādi sīkie kuri domā ka zin visu var uzvesties tā ka mežoņi! Lūdzu savediet savu skolu kārtība!?

Dainis 07.09.2017

Šī problēma būtu vairāk balstāma uz vecāku pleciem, jo diemžēl mūsdienās skolotāju tiesības ir diezgan ierobežotas, tā kā dresējiet savus mežoņus, pirms laist sabiedriskās vietās (skolās).

I Inga 13.05.2018

Pilnīgi piekrītu Dainim! Skolotājs drīkst laipni aizrādīt un viss. Ja aizrādīs dusmīgā balsī, tā jau būs vardarbība pret bērnu. Tā ka mēģiniet vien audzināt mājās!

A Anonīmā persona 31.10.2018

Saprotu,ka šāda uzvedība bērniem nav pieļaujama un bieži vien liekas kaitinoša,tomēr tā notiek ĻOTI daudzās skolās,ne tikai minētajā Tukuma 2.vidusskolā,pati izglītības iestāde,manuprāt,pie tā nav vainojama.

J Joels 30.08.2019
Tas kas rakstīts tekstā nav taisnība ! Es esmu šīs skolas skolēns un šī skola ir ļoti laba !