Tukuma 2 vidusskola - Slikta skola

Sūdzība un neapmierinātība ir tieši par Tukuma 2 vidusskolas skoltājām.Katru dienu eju uz skolu pakaļ savam bērnam.Esmu izbrīnīta par to visatļautību no bērnu puses,kas tur notiek.Bērni šai skolā ir kā mežoņi.Rupji apsaukā viens otru,sit viens otru; taču skolotājas paiet garām,pat neaizrādot vai kā citādi.Bija pat situācija,ka kādam puisītim klases biedrs nodarīja pāri.Šis raudādams piesteidzās pie kl.audz.un izstāstija savu bēdu,taču skolotāja atbildēja: pats esi vainīgs.Es uzskatu tas nav normāl.Disciplīnas un kārtības šai skolā viennozīmīgi nav.Ja grib samaitāt bērnu,tad šī ir īstā vieta.Izglītības līmenis arī ir švaks,it sevišķi tiem bērniem kuri ir klusi un sēž savā stūrītī,jo skolotājas tiem nepievērš uzmanību.Sk.Lācekles balss jau ir dzirdama uz ielas.Murgs ne skola.

Kolta 06.09.2017

Skolotāja uzdevums ir izglītot bērnus nevis audzināt. Tas ir jādara vecākiem! Otrkārt, nedod Dievs, ja skolotāja pabakstis ar mazo pirkstiņu, tas nozīmētu bērnu cilvektiesību pārkāpumu. Mūsdienās bērni ir tik izlaisti un nekāda ciena pret pieaugušajiem, ka pasūtīt dažas mājas tālāk viņiem nesagādā nekādas problēmas.

TasEsLV 07.09.2017

Un ,ja tev ir audzināts bērns un kautkāds šmurgulis visu laiku uzvedas ne-adekvāti un terorizē citus ir jāaudzina skolotājai! Attiecīgi jārisina konfliktsituācijas un ne-velti skolās ir priekšmeti kā - audzināšana - Tākā tev "Kolta" laikam nebūs taisnība, ka nav jānodarbojas ar audzināšanu. Tā pat kā cilvēks ,kas krāso ceļu līnijas nav beigto dzīvnieku aizvācējs.. Bet ir jādara kas ir jādara katrā amatā kautvai tas nav tavs tiešais pienākums.

K kurtaisnība 08.09.2017

Nepiekrītu Jūsu rakstītajam.
Skolotājs var panākt arī labus rezultātus,bez pirkstu pieduršanas un kliegšanas.
Ideāls piemērs ir Raiņu skola,bērni ir disciplinēti,nav kliegšanu un kaušanos.Un vai ziniet kāpēc;tādēļ ka pedagogi tiešām strādā ar viņiem.

Kolta 07.09.2017

Cik viedokļu, tik taisnību!

E Elina1980 13.03.2018
2klases skolnieku nekorekta uzvediba un stundu traucesana

Berni no nelabveligam gimenem trauce macibu stundu normaliem berniem,skolas vadiba nepienem nekadus merus.ludzu palidziet atrisinat problemu.psihologs skola nav,bet manu prat lauku skolas loti nepieciesams