Tuksneša baltā saule - Ne pa tēmu rakstam

Kāpēc šajā sadaļā visi raksta par kaut ko citu? Te būtu jāraksta par iepazīšanās sūdzībām! Piemēram mākslas filmā "Tuksneša baltā saule", kareivis Petruha gribēja izvēlēties visskaistāko no kontrrevolucionāram Abdulam konficētajām sievām un pirms precībām gribēja redzēt izredzētās Giučatai seju, mudinot to atvērt galvas segu un atrādīt seju novērtēšanai. Petruha, kā vēlāk pats paskaidroja, negribēja uzrauties uz krokodīli.Taču kapteinim Suhovam neiepatikās Petruhas piegājiens un viņš mudināja Petruhu nākamo sievu izvēlēties pēc sirds siltuma. Kapteinis bija neapmierināts un viņam šajā gadījumaā būtu jāraksta šeit sūdzība par Petruhu. Šeit ir jāraksta tikai iepazīšanās SŪDZĪBAS!!!
p.s. bet vispār žēl, ka Petruhu noblieza. Viņš būtu labais precinieks brīvo austrumu sievietēm. Bet austrumi ir lieta smalka... Bet domāsim gaišas domas, piemēram, kā Petruha pie muitnieka piestrēbās.

J Jana 05.08.2009

Muitnieks paklausīdams sievas aicinājumam nedeva sarkanajiem ložmetēju. Vēl muitnieks piesardzīgi izturējās pret stores ikriem pusdienu piedāvājumā.

š šeherezade 05.08.2009

Baltā tuksneša saule ir pastulba filma, kur vispār slēpjas filmas sāls???Murgs kaut kāds, es labak skatos filmu par Šarikovu--suņa sirdi:D:D;D