www.sudzibas.lv Tui.lv Slikts servis

Tui.lv - Slikts servis

Labdien tikt atgriežamies no Ēģiptes. Tur esam bijuši jau vairākas reizes. Šoreiz bijām saistīti ar jūsu aģentūru. Palika ļoti nepatīkamas atmiņas. Ie lidojot Hurgada jūsu TUI lielais autobusu stāvēja gaidīja trīs tūristus 2 stundas. Braucot atpakaļ jūsu aģentūras autobuss atstāja mūs viesnīca. Noliktais izbraukšanas laiks no viesnīcas bija 9.05. Mēs 9,15 bijām noliktajā vieta. Autobusu nesagaidot zvanījām aģentei Lindai un ko viņa atbildēja lai ņem paši taksi uz lidostu. Ka var aizbraukt ne paņemot visus tūristus. Par ko tad mēs maksājam par transferu.

Papildināts Aigars Miezitis 03.12.2019

Sajaucis rakstot laiku. Uz vietas bijām 9.05 norādītais laiks transfēra bija 9.15. Atvainojos par rakstīšanas kļūdu.

Kolta 03.12.2019

Jāierodas precīzi laikā nevis 10 min vēlāk. Diez vai aģentūrai būtu jāgaida cilvēki, kuri nevar ierasties laikā.

A Aigars Miezitis 03.12.2019

Rakstot sajaucu laikus. Transfēra bija jābūt 9.15.

L Lailailai 03.12.2019

Taksis, čeks un rēķins kompānijai.