www.sudzibas.lv Tts Un Ko Riepu mainītājam liekas, ka ir psiholoģiska rakstura problēmas

Tts Un Ko - Riepu mainītājam liekas, ka ir psiholoģiska rakstura problēmas

Bija sarunāta riepu maiņa pēc 40 min SIA"TTS un KO". Aizbraucu, paēdu un pēc 40 min precīzi ierados servisā. Uz manu jautājumu" kā klājas un, vai man vēl ilgi jāgaid" auto atslēdznieks - riepu montētājs atbildēja - " nu bet protas" ok. Jāgaid, jādaid.. Gaidot notīriju sniegu, cik tas ir iespējams.. Iebtaucu iekšā.. Kur mani riepu montētājs sagaidīja ar tekstu "bļ**, za***all" un sāka dauzīt ar kāju pa priekšējo bamperu tā, ka visas lampas trīc.. Es pats nekad tā neesmu nedz darījis, nedz redzējis, ka kāds tā dara. Uzbraucu uz pacēlāja, izkāpu ārā.. Un tad sākās... Vai es bļ** nevarot notīrīt sniegu, viss tekot lejā.. Atbildēju, ka man nav slotiņas un cik varēju, notīrīju.. Mehāniķis turpin " tu 10 min bļ** stāvēji un nevarēji notīrīt sniegu! " kad teicu - cik varēju notīrīju un vai man ar roku būtu jātīr, vai? Viņš teica " savāc savas riepiņas un pisies prom no šejienes! " tajā brīdī nesapratu ko darīt un teicu - labi, un arī aizbraucu. Nekur neesmu sastapies ar tik meaptēstu un neadekvātu servisa strādnieku. Domāju, ka viņa vieta varētu būt kūti, ne publiskā vietā un darbam ar cilvēkiem.

J

S Sirsnina3 28.11.2018

Ja, apkalposanas sfera tadiem cilvekiem nav jastrada.

really? 28.11.2018

Jautaajums- ja tev nebija slotinas ar ko sniegu notiriit un ar roku ari netiiriji/netaisiijies tiriit,AR KO TAD TU TO SNIEGU TIIRIJI? :D

J Jusis 28.11.2018

Ir tāda lieta,kā skrāpis. Ar to tad arī iztīriju vietas,kuras var iztīrīt ar SKRĀPI! Jumtu diemžēl negrasijos ar to tīrīt!