www.sudzibas.lv TSR Nodarbojas ar godīgu krapšanu

TSR - Nodarbojas ar godīgu krapšanu

Internet firma TSR Iļģuciemā un Liepāja var teikt nodarbojas ar godīgu krāpšanu. Mēs velējāmies pārtraukt ar šo firmu saistības. Viņa pēc pus gada atsūta, ka mēs esam nesamaksājuši rēķinu un jau parāds sastādot 52ls un nodoti paradu piedzinējiem, ielikti melnajā saraksta.
Kāpēc netika ziņots, ka esam parāda, bet pēc pus gada tikai, kad atrod jau ar pieaugušiem kaut kādiem procentiem.
Saprastu, ja mēs nemaksātu vai nevelētos maksāt, tad var nodot paradu piedzinējiem.
Interneta kvalitāte arī ļoti zema, vairākus mēnešus interneta vispār nebija, bet maksāt lika pa pilnu programmu, atrunājas, ka viņiem zogot kāds un nevarot noķert.

B Baņkieris 02.08.2009

Ja nav pakalpojuma, tad arī nav jāmaksā! Ja varat pierādīt, ka pakalpojums nebija, tad varat apstrīdet tiesā.
Par parādpiedziņas firmām: ja esat tiešām parādā kādam, tad samaksājiet tik cik esat parādā (bez piedziņas izdevumiem)tam kam esat parādā un nekādā gadījumā nemaksājiet šīm piedziņas firmām! Viņi protams draudēs ar tiesu darbiem, bet ignorējiet viņus. Nekādu tiesu darbu nebūs, jo parāda nav(jūs to esat nomaksājis) un NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NEMAKSĀJIET ŠĪM PARĀDPIEDZIŅAS FIRMĀM, JO VIŅAS ĶER UZ "MUĻĶI"! NO TĀ ARĪ DZĪVO! Tās datu bāzes ko šīs firmas veido, arī ir puslegālas un jebkura sevi cienoša firma izmantos tikai vienu datu bāzi, ko uztur Latvijas banka!

P Pavel 29.08.2009

Pridurok, nado bilo chitatj dogovor... Raz podpisal - vipolnjaj!!!

J Juriste 08.10.2009

Saņemot apmaksu no Pasūtītāja, Izpildītājs vispirms ieskaita to līgumsoda par maksājuma kavējumu, līgumsoda par Līguma pirmstermiņa laušanu dzēšanai un tikai pēc tam galvenā parāda dzēšanai.

J Juriste 08.10.2009

Pasūtītājam ir tiesības lauzt Līgumu, rakstiski paziņojot Izpildītājam vienu mēnesi iepriekš. Saņemot Pasūtītāja rakstisku iesniegumu par Līguma laušanu, Izpildītājs pārtrauc pakalpojumus Pasūtītāja iesniegumā norādītajā laikā

M.K. Noteikumi

5 5150 19.10.2009

Un kā ar sankcijām laužot līgumu?

V Val 11.11.2009

PATĒRĒTĀJU TIESĪBU AIZSARDZĪBAS CENTRS.