www.sudzibas.lv TSR attieksme pret klientu

TSR - attieksme pret klientu

TSR ir interneta provaiders Rīgā (Iļģuciemā). Kopumā biju apmierināts ar sniegto pakalpojumu kvalitāti, tomēr sarūgtināja viņu attieksme, cedējot 10 Ls parādu CreditReform. Šis parāds neradās apzinātas rīcības dēļ, drīzāk muļķīga pārpratuma dēļ. TSR pārstāvis apgalvo, kas esot informējis mani (sūtījis vēstuli, SMS) uz norādītajiem kontaktiem. Iespējams, taču šīs "ziņas" es neesmu saņēmis. Biju pārcēlies uz citu dzīvesvietu. Saprotu, ka TSR ir juridiski rīkojušies korekti, taču diez vai "draudzīgi". Pēc gada 10 Ls pārvērtās ar sodu naudu 135 Ls apjomā. Visiem pārējiem TSR klientiem un potenciālajiem interesentiem ieteiktu lasīt līgumā smalko druku, nevis tikai to, ko saņemsiet, bet arī, kas būs, ja kļūdīsieties.

J Juriste 08.10.2009

Pasūtītājam ir tiesības lauzt Līgumu, rakstiski paziņojot Izpildītājam vienu mēnesi iepriekš. Saņemot Pasūtītāja rakstisku iesniegumu par Līguma laušanu, Izpildītājs pārtrauc pakalpojumus Pasūtītāja iesniegumā norādītajā laikā

M.K. Noteikumi http://www.likumi.lv/doc.php?id=26043

C cina 10.11.2009

Таже история. Только ТСР всетаки не прав и с точки зрения закона. У них в договоре есть пункт, по которому они обязаны выставлять счет. А они где-то у себя записывают, якобы шлют СМС, а потом присылают письмо где требуют 10 Лс + 50 Лс процентов. неплохой такой бизнес.
Шаражкина контора этот ТСР.

V Val 11.11.2009

PATĒRĒTĀJU TIESĪBU AIZSARDZĪBAS CENTRS.

P Pulkvedis 13.11.2009

Nu nezinu cik korekti viņi rīkojas biju klients gadus 5, pirms gada interneta ātrums sāka samazināties ...zvanīju, kas par lietu esot jāslēdz jauns līgums tad viss būšot kārtībā.. noslēdzu jaunu līgumu uz 24.mēnšiem (vēl piebilda ka līgums esot jāslēdz katru gadu !!!???), bet rezultāts regulāri interneta nebija vispār ...šogad nolēmu mainīt provaideru, aizgāju uzrakstīju papīru, vēl pajautāju vai nav kas jāsamaksā... nē smaidīgi atbild viss kārtībā, tāpēc biju ļoti pārsteigts pēc pāris nedēļām saņom vēstuli no CreditReform par soda maksāšanu, vai tad to nevarēja uzreiz nokārtot.